Çözüldü Steam'den alınan BF4 Origin'e eklenebilir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Renfrii

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Steam indiriminden Battlefield 4 satın aldım, indirdim fakat otomatik olarak Origin'e eklenmedi oyunu açtığımda reedem code istiyor fakat stemden indirdiğim için kodum yok bunu Origin'e nasıl ekleyebilirim?

Çözüm
Origin'i silip baştan yükledim ve manuel olarak giriş yapmadım Steam üzerinden oyunu açınca otomatik bir hesaba giriş yaptı fakat daha önce denediğimde olmamıştı yani biraz şansa çözdüm.
Hocam Origin ile Steam farklı platformlar nasıl birleştirmek istiyorsunuz anlamadım ama ikisine de EA hesabından giriceksiniz zaten.

Oyunu başlattığınız zaman kendisi otomatik olarak Origin'i başlatıp hesabınıza giriş yapmanızı isteyecek zaten, bu işlemin ardından oyun Origin kütüphanenize eklenecek. Ayriyetten, Steam Kütüphanesi'nden oyuna sağ tıklayıp şu şekilde CD anahtarını görebilirsiniz:
1652613473219.png

Oyunu başlattığınız zaman kendisi otomatik olarak Origin'i başlatıp hesabınıza giriş yapmanızı isteyecek zaten, bu işlemin ardından oyun Origin kütüphanenize eklenecek. Ayrıyeten, Steam kütüphanesi'nden oyuna sağ tıklayıp şu şekilde CD anahtarını görebilirsiniz:
Eki Görüntüle 1388529

Bende o şekilde görünmüyor maalesef CD anahtarına ulaşamıyorum nedense EA hesabına otomatik eklemedi oyunu EA hesabı Steam ile banlantısı olmayabilir nasıl bağlantı kuruluyor?

Adsız.png

Bende o şekilde görünmüyor maalesef CD anahtarına ulaşamıyorum nedense EA hesabına otomatik eklemedi oyunu EA hesabı Steam ile banlantısı olmayabilir nasıl bağlantı kuruluyor?

Eki Görüntüle 1388532

Bende size zaten bağlantısı olmayabilir demiştim;
Origin'de sol üstte.

Screenshot_3.png

Daha sonra;

Screenshot_4.png

Evet, indirip açtım. Daha sonra Origin açıldı ve redeem code girmemi istedi.

Siz oyunu daha yeni almış olmalısınız. Steam hesabınız başka bir EA hesabıyla da bağlantılı değilse. Size etkinleştirmek için onay istemesi lazımdı.

Steam ile EA hesabını bağlantısını yapmak için(EA kendi sitesinden alıntı);

• Steam'de oturum açın.
  • Steam'den bir EA oyunu başlatmak için Oynat'a tıklayın.
  • Henüz yapmadıysanız Origin'i yükleyin.
  • Origin başlatılacak ve Steam hesabınızı ve EA hesabınızı bağlamanızı isteyecektir.
  • EA hesabı bilgilerinizi kullanarak Origin'e giriş yapın veya yeni bir EA hesabı oluşturun.
  • Steam, oyununuzu yükleyecek ve oynamaya hazır olduğunda size haber verecektir.

Yeni konular

Geri
Yukarı