Steam'den alınan Dark Souls 3 açılmıyor

Oyunu silip tekrar yükleyebilirsin.
denedim 2 kez olmadı

Hiç bir tepki vermiyor mu ? Yoksa herhangi bir hata veriyor mu ? Birde Türkçe yama falan yüklediniz mi ? Yamalar bazen sürümle uyumlu olmadığında oyun açılmıyor.
oyun başlatıldı diyor 2 saniye sonra oyna yazısı tekrar geliyor

Bazen Steam'i komple kapatıp açınca oluyor bunu deneyin.
yok dostum olmuyor

Bu arada oyunu dosyalarından bulup yönetici olarak çalıştır dediğim zaman 0x00007b gibi bir hatayla karşılaşıyorum

Son düzenleme:
0x00007b" hatası genellikle 32 Bit ve 64-bit uygulamalar arasında uyumsuzluk sorunlarından kaynaklanır. Steam üzerinden oyun açarken bu hatayı alıyorsanız, aşağıdaki adımları deneyebilirsiniz:

1. sistem gereksinimlerini kontrol edin:oyununuzun çalışması için gereken sistem gereksinimlerini kontrol edin ve bilgisayarınızın bu gereksinimlere uygun olduğundan emin olun.
  2. DirectX ve Visual C++ güncellemeleri:bilgisayarınıza en son DirectX ve Visual C++ güncellemelerini yükleyin. Bu kütüphaneler oyunların düzgün çalışabilmesi için gereklidir.
  3. grafik sürücülerini güncelleyin:ekran kartı sürücülerinizi güncelleyin. En güncel sürücüler, oyunların ve diğer uygulamaların daha iyi çalışmasına yardımcı olabilir.
  4. oyun dosyalarını doğrula:Steam üzerinden oyun dosyalarını doğrulayabilirsiniz. Bunun için Steam kütüphanesinde sağ tıklayın, "özellikler" seçeneğine gidin, "yerel dosyalar" sekmesine geçin ve "dosyaları doğrula" seçeneğini kullanın.
  5. Windows güncellemelerini kontrol edin:bilgisayarınızdaki işletim sisteminin en son güncellemelere sahip olduğundan emin olun.
  6. DLL dosyalarını kontrol edin:eksik veya hasar görmüş DLL dosyaları da bu tür hatalara neden olabilir? İlgili DLL dosyalarını tekrar yüklemeyi deneyin.
  7. antivirüs ve güvenlik duvarı istisnalarını ekleyin:güvenlik yazılımları, oyunların düzgün çalışmasını engelleyebilir. Antivirüs ve güvenlik duvarı programlarınızda oyunu bir istisna olarak ekleyin.
  8. yeni bir kullanıcı hesabı oluşturun:bazı durumlarda, kullanıcı profili sorunları nedeniyle oyunlar hatalar verebilir. Yeni bir kullanıcı hesabı oluşturup oyunu bu hesap üzerinden deneyin.
Eğer bu adımlar sorunu çözmezse, oyunun destek ekibiyle iletişime geçmek de faydalı olabilir. Steam Support'dan kontrol edin ve konuyla ilgili yardım alın.

Yeni konular

Geri
Yukarı