Steam'den alınan FIFA 22 internet olmadan oynanabilir mi?

Abdulsamet234

Hectopat
Arkadaşlar Steam'den FIFA 22 aldım. İnternetim olmadıgı zaman oynamaya calıstıgımda beni Origin'e atıyor, sifre istiyor ama şifreyi kaydet demiştim. İnternet olmadan sürekli şife istiyor. Origin olmadan FIFA'yı sadece Steam'den oynamanın bir yolu var mı Origin'ı acmadan?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar Steam'den FIFA 22 aldım. İnternetim olmadıgı zaman oynamaya calıstıgımda beni Origin'e atıyor, sifre istiyor ama şifreyi kaydet demiştim. İnternet olmadan sürekli şife istiyor. Origin olmadan FIFA'yı sadece Steam'den oynamanın bir yolu var mı Origin'ı acmadan?
Ben de merak ediyorum ondan düşündürücü attım. Konu da beni de bilgilendirirseniz çok güzel olur.

Origin'in normalde şifreyi kaydetmesi lazım. Steam'de ayarlar kısmında çevrimdışı ol diye bir seçenek var onu yaptığında oyunu açması lazım.

yok diye biliyorum. Oluyorsada hesabına girme şansın pek yok.

Tekrar denedim ve internet kapalıyken oldu önce Steam'de çevrımdışı oldum interneti kapatıp sonra Origin'e yönlendirdi Origin'e hesabı tekrar girdim açtı offline bir şekilde.
Tekrar denedim ve internet kapalıyken oldu önce Steam'de çevrımdışı oldum interneti kapatıp sonra Origin'e yönlendirdi Origin'e hesabı tekrar girdim açtı offline bir şekilde.

Soruya tekrar baktımda Origin açmadan demişsiniz Origin açmadan imkansız ama internetsiz oynanır FIFA 22.

Dosya Ekleri

• fqaa.png
    fqaa.png
    998 KB · Görüntüleme: 448
Origin'e atıyor ya şifre e-posta istiyor o zamn şifreyi giremiyorum diyor ki bir kereye mahsus internete baglı olmanız lazım diyor internet varken zaten hesaba giriş yapmıstım offline baslatınca hesaptan cıkıyor internet olmadıgınan dolayı giriş yapamıyorum.

Origin'e atıyor ya şifre e-posta istiyor o zamn şifreyi giremiyorum diyor ki bir kereye mahsus internete baglı olmanız lazım diyor internet varken zaten hesaba giriş yapmıstım offline baslatınca hesaptan cıkıyor internet olmadıgınan dolayı giriş yapamıyorum.

Bende o şekilde olmuyor offline başlatınca bende de şifre e-posta istedi yazdım girdi direkt internetin açıkken Origin'e giriş yapmış durumdasın değil mi internet açıkken FIFA açtın mı hiç.

Geri
Yukarı