Steam'den alınan FIFA 23 PS5'te oynanır mı?

BlackShadowR6

Centipat
Daha fazla  
Steam'de şu an %75 indirime girmiş. Eğer PS5'te oynayabilirsem almak mantıklı geldi, daha PS5 almadım ama eğer oynayabilirsem digital mi normal Edition mu almalıyım?

Sadece PS Store'dan aldığın oyunları PS üzerinde oynayabilirsin. CD almayacaksan digital Edition almalısın. İndirimlerde oyunları alırsın. Bu arada FIFA 23 PS Store'da şu anda 175 TL.

Sadece PS Store'dan aldığın oyunları PS üzerinde oynayabilirsin. CD almayacaksan digital Edition almalısın. İndirimlerde oyunları alırsın. Bu arada FIFA 23 PS Store'da şu anda 175 TL.

Anladım hocam pek bilgim yok 7 senedir bilgisayardayım işten gelince keyif için alayım dedim. Sence de digital daha mantıklı değil mi? Oyun diski çizilir kırılır falan gerek yok hiç.

Anladım hocam pek bilgim yok 7 senedir bilgisayardayım işten gelince keyif için alayım dedim. Sence de digital daha mantıklı değil mi? Oyun diski çizilir kırılır falan gerek yok hiç.

Hocam digital daha mantıklı. Bende 3 ay önce digital satın aldım. Zaten CD’lerin fiyatı pahalı hiç gerek yok almaya. Dijital alın keyfinize bakın.

Geri
Yukarı