Steam'den alinan Forza oyununu Xbox'ta oynamak

Sorduğunuz sorunun cevabı hayır. Xbox konusunda ise mantıklı bir tercih olur.

Tamamdır sağ olun ya şimdi mesela kolsuz kutulu falan buldum şimdilik farklı kollarla oynayabilir miyim mesela 360 koluyla falan.

Steam değil de Microsoft Store olsaydı olurdu ama Steam'den olmaz maalesef.

Zamanında alamadım pahalıydi ne yapacağım dedim alsaydım keşke artık oyunları Microsoft Store'den alacağım.

Tamamdır sağ olun ya şimdi mesela kolsuz kutulu falan buldum şimdilik farklı kollarla oynayabilir miyim mesela 360 koluyla falan.

Zamanında alamadım pahalıydi ne yapacağım dedim alsaydım keşke artık oyunları Microsoft Store'den alacağım.
Play Anywhere özelliği olan oyunları almaya özen gösterin o oyunların save'leri konsolda olduğu gibi devam ediyor.

Hayır normalde öyle bir imkan yoktu, geçtiğimiz günlerde lisanssız kolların kullanımı tamamen engellediler.
Yani ya Xbox lisansı olan 8BitDo veya horipad tarzı bir kol alabilirsiniz ya da orijinal kol, harici bir seçeneğiniz yok maalesef.

Hayır normalde öyle bir imkan yoktu, geçtiğimiz günlerde lisanssız kolların kullanımı tamamen engellediler.
Yani ya Xbox lisansı olan 8BitDo veya horipad tarzı bir kol alabilirsiniz ya da orijinal kol, harici bir seçeneğiniz yok maalesef.

Yok yani orijinal 360 kolu ile oynayamaz miyim? Onu demek istemiştim de

Play anywhere özelliği olan oyunları almaya özen gösterin o oyunların Save'leri konsolda olduğu gibi devam ediyor.

Ooo en iyisi sizce One hala götürür mü ya da grafikleri PS4'ten iyi mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı