Steam'den alınan hediye gelmedi

Hocam öncelikle kendi kendinize mi hediye aldınız, yoksa bir arkadaşınız mı size aldı? Bir cümlenizde satın aldım, diğer cümlenizde hediye aldım yazıyor onu bir netleştirelim.

Envanter > Hediye geçmişi

Kısmına bir göz atın, oyun orada yoksa iade etmiştir. Yeni arkadaş olduysanız kişiyle, Steam bunu engelliyor bilginiz olsun.

Hocam öncelikle kendi kendinize mi hediye aldınız, yoksa bir arkadaşınız mı size aldı? Bir cümlenizde satın aldım, diğer cümlenizde hediye aldım yazıyor onu bir netleştirelim.

Kısmına bir göz atın, oyun orada yoksa iade etmiştir. Yeni arkadaş olduysanız kişiyle, Steam bunu engelliyor bilginiz olsun.
onda netleşmem lazım evet hediye geldi bana ve o gün arkadaş ekledim ondan mı oldu?

yani iade derken iadesi gelir mi 3-4 güne karta

onda netleşmem lazım evet hediye geldi bana ve o gün arkadaş ekledim ondan mı oldu?

yani iade derken iadesi gelir mi 3-4 güne karta
Evet, daha o gün eklediğiniz için Steam'e takılıyor. Ayrıca desteğe yazması gereken kişi karşı kişi, siz değilsiniz.

hocam karta 1 haftada geliyordu maksimum ama

karşı taraf yazdı hocam zaten bilgiler onda geldi
Dediğim gibi hediye kısmına baksın. Orada yoksa iade gelir. Arkadaşa para yollayıp aldıysanız iadenizi isteyin sonuçta sizi bağlayan bir şey yok. 14 gün sürüyor bu arada karta yatması.

Hocam karta 1 haftada geliyordu maksimum ama.

Karşı taraf yazdı hocam zaten bilgiler onda geldi.

Bugüne kadar 10 tane iade yapmışımdır. Hep 1 aya yakın sürdü ama çok uzun zamandır karta almıyorum. Cüzdana iade et diyorum. Sonradan değiştiyse bir şey diyemem.

Yeni konular

Geri
Yukarı