Çözüldü Steam'den alınan hediye gözükmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Swaeng

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşım az önce bana, The Witcher 3: Wild Hunt - Game of the Year Edition aldı. Hediye kabul ettim ancak gözükmüyor. Kendisinin hesabı 0 level. Bununla bir ilgisi var mı?

Çözüm
Kabul ettikten sonra size "hediye envanterine mi eklensin kütüphaneye mi?" diye sorması gerekiyor. Kütüphanenizde bulamadıysanız hediye envanterinize de göz atar mısınız?

Sorun çözüldü. Arkadaşlığımın salaklığı ve benim dalgınlığım yüzünden. Kendisi oyunun müziğini satın alıp bana hediye etmiş ben de oyun diye kabul ettim kütüphanede de gözükmeyince dedim herhalde bir yerde hata var. Meğerse hata bizdeymiş.
Sanmıyorum. Birazdan gelir. En kötü Steam'e çık gir yapın.

Kabul ettikten sonra size "hediye envanterine mi eklensin kütüphaneye mi?" diye sorması gerekiyor. Kütüphanenizde bulamadıysanız hediye envanterinize de göz atar mısınız?

Sorun çözüldü. Arkadaşlığımın salaklığı ve benim dalgınlığım yüzünden. Kendisi oyunun müziğini satın alıp bana hediye etmiş ben de oyun diye kabul ettim kütüphanede de gözükmeyince dedim herhalde bir yerde hata var. Meğerse hata bizdeymiş.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı