Steam'den alınan Need for Speed Rivals'ı Origin'e bağlama

İşletim sistemi
Windows 8

OguzzBozokk

Femtopat
Daha fazla  
RAM
6
İşlemci
AMD
Selamünaleyküm arkadaşlar, az önce Need for Speed Rivals indirdim Steam'den fakat oyun ile beraber Origin diye bir şey indirdi ve Origin hesabı açmamı söyledi. Açtım, aktifleştirdim fakat oyuna girmiyor. Sürekli Origin sayfasını çıkartıp bağlayın diye uyarı veriyor. Bunu nasıl düzeltebilirim, yardımcı olabilir misiniz?

Ekran Görüntüsü (10).png

Oyuna Steam kütüphanenizde sağ tıklayıp "Özellikler..." seçeneğini seçin. Daha sonra "Yerel Dosyalar" ve "Oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrula..." seçeneğini seçin. Ayrıca Aile Görünümü özelliği açıksa Steam > Ayarlar > Aile > Aile Görünümü'nü Yönet üzerinden devre dışı bırakın. Eğer bunlar işe yaramazsa Origin'i kaldırıp yeniden yükleyin.

Oyuna Steam kütüphanenizde sağ tıklayıp "Özellikler..." seçeneğini seçin. Daha sonra "Yerel Dosyalar" ve "Oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrula..." seçeneğini seçin. Ayrıca Aile Görünümü özelliği açıksa Steam > Ayarlar > Aile > Aile Görünümü'nü Yönet üzerinden devre dışı bırakın. Eğer bunlar işe yaramazsa Origin'i kaldırıp yeniden yükleyin.
Teşekkür ederim bu şekilde deneyeyim.
EA desktop uygulamasını indirip origin hesabınızla oturum açın. Orada oyunlarınız görünür. Steam hesabınızı da bağlayın.

Origin den satın al diyor da oyun zaten steam da mevcut nasıl yapabilirim?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı