Çözüldü Steam'den alınan oyun için DLC eklentileri Ubisoft Store'dan alınır mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

h.efeakg

Decapat
Daha fazla  
Steam'de olan bir oyuna (Ubisoft'un oyunu) DLC'leri Ubisoft'tan alıp kullanabilir miyiz? Sonuçta Ubisoft'a bağlanıyor. Bana göre %80 olacaktır fakat emin olmak istedim. Birkaç yabancı Steam topluluğunda DLC'lerin Steam'de gözükmeyip oyunda kullandığını söylüyor fakat Twitter'da Ubisoft Support olumsuz yanıt vermiş bu konuda birisine. O kafamı karıştırdı. Bu forumda da denememiş olup işe yarayacağını söyleyenler var. Net bilen var mı?

Çözüm
Steam'de olan bir oyuna (Ubisoft'un oyunu) DLC'leri Ubisoft'tan alıp kullanabilir miyiz?

Evet alabilirsin.

Steam'den aldığın oyun Uplay üzerindende almışsın sayılır o yüzden istediğin gibi Uplay üzerindende DLC satın alımı yapabilirsin ama Uplay'de aldığın DLC Steam'de olmaz sadece Uplay üzerinde görünür.
Steam'de olan bir oyuna (Ubisoft'un oyunu) DLC'leri Ubisoft'tan alıp kullanabilir miyiz?

Evet alabilirsin.

Steam'den aldığın oyun Uplay üzerindende almışsın sayılır o yüzden istediğin gibi Uplay üzerindende DLC satın alımı yapabilirsin ama Uplay'de aldığın DLC Steam'de olmaz sadece Uplay üzerinde görünür.

Çözüm
Bence olmaz. Steam'den alınmış oyun Steam DLC'leri geçerli olur.
Ubisoft uygulamasına bağlanıp orada aktive olduğu için büyük ihtimal olacağını düşündüm. Diğer türlüsü olmaz mesela ama bu şekilde belki olabilir. Bilen varsa net olarak ona göre hareket edeceğim

Evet alabilirsin.

Ben de öyle düşünmüştüm, eyvallah çok sağ olasın.

Ubisoft uygulamasına bağlanıp orada aktive olduğu için büyük ihtimal olacağını düşündüm. Diğer türlüsü olmaz mesela ama bu şekilde belki olabilir. Bilen varsa net olarak ona göre hareket edeceğim

Olabilir de hocam. Ben diğer türlü anlatmak istedim aslında.

Mesela Cyberpunk oyununu Steam'den alıp Epic Games'den DLC almak gibi düşün benim demek istediğimi.

Olabilir de hocam. Ben diğer türlü anlatmak istedim aslında.

Mesela Cyberpunk oyununu Steam'den alıp Epic Games'den DLC almak gibi düşün benim demek istediğimi.
Haklısın evet o şekilde olmaz, aslında başlıkta Ubisoft'un oyunu olduğunu belirtmiştim de moderatörler biraz değiştirmiş başlığı.

Ubisoft'un oyunu olunca oyunu başlatırken de oraya bağladığı için (R6, Assassin's Creed gibi) olması lazım diye düşündüm, öyleymiş. Senin dediğinde yani bir platforma bağlı olmayan oyunlarda işe yaramaz aynen.

Haklısın evet o şekilde olmaz, aslında başlıkta Ubisoft'un oyunu olduğunu belirtmiştim de moderatörler biraz değiştirmiş başlığı.

Ubisoft'un oyunu olunca oyunu başlatırken de oraya bağladığı için (R6, Assassin's Creed gibi) olması lazım diye düşündüm, öyleymiş. Senin dediğinde yani bir platforma bağlı olmayan oyunlarda işe yaramaz aynen.

Sorun çözüldü hocam zaten. Ben biraz karıştırmış gibi oldum ama kusura bakmayın. O şekilde anlatmak istedim. Zaten dediğim de imkansız bir olay.

Yeni konular

Geri
Yukarı