Steam'den alınan oyun uplay'dekiler ile oynanır mı?

HakkıUsta

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
uluslar arası pazarlama
Merhabalar Steam'den Rainbow Six Siege alacağım. Bu oyunu uplay'deki arkadaşlarım ile birlikte oynayabilir miyim?

Uplay'da 15 dolar yakaşık 45 liraya denk geliyor. Steamde 40 tl. Ayrıca Steam hesabımda 12 tl var o yüzden steam'dan almayı düşündüm. Ancak bâzı arkadaşlarımda oyun uplay'da onlarla oynamak istiyorum. Steam'dan alırsam onlara invite nasıl atacağım?

Uplay'da 15 dolar yakaşık 45 liraya denk geliyor. Steamde 40 tl. Ayrıca Steam hesabımda 12 tl var o yüzden steam'dan almayı düşündüm. Ancak bâzı arkadaşlarımda oyun uplay'da onlarla oynamak istiyorum. Steam'dan alırsam onlara invite nasıl atacağım?
Bence Uplay'den al, rahat rahat oyna. Steam'deki paranla da başka bir Steam oyunu alırsın.

Ya da dediğin gibi bir şey var mı diye araştır. Kolay gelsin. :)

Twitch'deki yayıncılara sordum steam'den de alınsa oyun uplay üzerinden çalışıyormuş o yüzden oynayabilirmişim. Teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı