Steam'den alınan oyun diğer diskten oynanır mı?

Çağrı Altın

Hectopat
Selam dostlar, Steam'den BF1 alacağım ama SSD'de yer yok. EA hesabindan oynuyormuşuz. EA hesabını diğer diske kursam Steam'den satın alsam BF1 nasıl olur oynatır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sana tavsiyem SSD'de işletim sistemi ve Adobe'nin programları gibi programlar bulundurmalısın. Oyun gibi diğer işler için HDD yeterli olacağını düşünüyorum.

Sana tavsiyem SSD'de işletim sistemi ve Adobe'nin programları gibi programlar bulundurmalısın. Oyun gibi diğer işler için HDD yeterli olacağını düşünüyorum.
Her oyun değil hacım. Yerin varsa uzun uzun beklemek istemezsin, bu kadar basit. GTA 5, Rust ve RDR 2 gibi oyunlar bunlara örnek. Ayrıca sık sık yükleme yapan Skyrim veya Fallout 4 gibi oyunlar da var.

Hocam bu göreceli bir düşünce. Oyuncu kitlesi artık SSD'ye kaymaya başladı eskiye göre.

Oynanabilir hocam. Performans konusunda birşey diyemem. Steam ayarlar kısmında, kütüphane seçeneğinden yeni bir kütüphane oluşturun, yeni oluşucak kütüphaneyi dilediğiniz diskte oluşturabilirsiniz. Daha sonrasında, ana kütüphane hangisi olması gerektğini seçin. Yeni indirilen oyun otomatik olarak ana kütüphaneye inicektir.

Oynanabilir hocam. Performans konusunda birşey diyemem. Steam ayarlar kısmında, kütüphane seçeneğinden yeni bir kütüphane oluşturun, yeni oluşucak kütüphaneyi dilediğiniz diskte oluşturabilirsiniz. Daha sonrasında, ana kütüphane hangisi olması gerektğini seçin. Yeni indirilen oyun otomatik olarak ana kütüphaneye inicektir.
Sağolun Hocam teşekkürler

Geri
Yukarı