Steam'den Alınan Oyunu Uplay'e Aktarma

Enes Kıyak

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, ben Steam'e satın almış olduğum DVD'deki Batman Arkham Asylum oyununun aktivasyon kodu ile Steam kütüphaneme ekledim. Yalnız Uplay'e eklemek için aynı kodu Uplay'e yazsamda kod geçersiz diyor Steam'de kullandığım için. Peki bunu nasıl Uplay'e aktarırım?

Aktaramazsınız. Steam'daki kod Steam'dadır. Oyun için uPlay gerekliyse zaten otomatik olarak kendisi uPlay yüklüyor ve CD anahtarı veriyor bakın böyle;

upload_2018-3-17_20-39-54.png

upload_2018-3-17_20-40-28.png

Onun dışında uPlay'de aktifleştirmezsiniz ki gerek de yok.

Arkham Asylum bildiğim kadarıyla Uplay'de satılmıyor, zaten oyunun Ubisoft ile bir ilgisi de yok.

İyi de oyuna tıkladığımızda bizi Uplay'e atıyor.

Tekrar kontrol ettim Uplay'de Batman ile ilgili hiçbir şey yok. Daha önce satıldığını da hiç duymadım.
Oyuna Steam kütüphanenizden girin, bir de ekran görüntüsü alabilirseniz iyi olur.

Steam kütüphanesinden oyuna sağ tıkla, Özellikler, Yerel Dosyalar'dan Oyun Dosyalarının Bütünlüğünü Doğrula ile oyun dosyalarını bi' kontrol edin.

Ek olarak Steam Beta sürümüne geçip dener misin?
Steam, Ayarlar, Hesap bölümünden Beta Katılımı'na gelerek oradan geçebilirsin.

Steam kütüphanesinden oyuna sağ tıkla, Özellikler, Yerel Dosyalar'dan Oyun Dosyalarının Bütünlüğünü Doğrula ile oyun dosyalarını bi' kontrol edin.

Ek olarak Steam Beta sürümüne geçip dener misin?
Steam, Ayarlar, Hesap bölümünden Beta Katılımı'na gelerek oradan geçebilirsin.
Sorunun ne olduğunu okumadan verilen bir cevap sanırım. Bunu niye yapsın ki? Konu sahibinin sorusuna gelicek olursa, uPlay' de aktifleştirmene gerek yok. Oyun kendisi ihtiyaç duyarsa uPlay' e aktarıyor seni zaten aynı Rainbow Six: Siege' de olduğu gibi.

Sorunun ne olduğunu okumadan verilen bir cevap sanırım. Bunu niye yapsın ki? Konu sahibinin sorusuna gelicek olursa, uPlay' de aktifleştirmene gerek yok. Oyun kendisi ihtiyaç duyarsa uPlay' e aktarıyor seni zaten aynı Rainbow Six: Siege' de olduğu gibi.

Yorumları anlamadan verilmiş bir cevap varsayıyorum bunu.
Steam'in uPlay'e ihtiyaç duyması halince Steam'in uPlay'i açacağını ilk yorumda belirtilmiş.

Konu sahibinin arkadaşının veya yan hesabından verdiği cevaptır.
iyide oyuna tıkladığımızda bizi uplay a atıyo

Tekrar kontrol ettim Uplay'de Batman ile ilgili hiçbir şey yok. Daha önce satıldığını da hiç duymadım.
Oyuna Steam kütüphanenizden girin, bir de ekran görüntüsü alabilirseniz iyi olur.
oyun adı şu:Tom Clancy's Rainbow Six Siege - Test Server
oyun adı şu:Tom Clancy's Rainbow Six Siege - Test Server
steamda cd keyi görükmüyor

Oyun adı şu: Tom Clancy's Rainbow Six Siege - Test Server Steam'de cd keyi görünmüyor

Keşke ilk mesajınızda sorunu daha açık bir şeklide belirtseydiniz. Rainbow Ubisoft yapımı Uplay'e aktarması normal. Bilgisayarınızda Uplay yoksa buradan indirin ve kurun, Ubisoft hesabınız da yoksa buraya tıklayıp bir hesap açın.
Oyunu açtığınızda önce sizi Uplay'e aktaracak daha sonra oyun başlayacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı