Steam'den alınan oyunun CD anahtarını öğrenmek

Cobnn02

Hectopat
Daha fazla  
Bir yıl önce Steam'den Rainbow Six Siege almıştım ancak yanlışlıkla başka bir Uplay hesabı açıkken Steam'den oyuna giriş yapmayı denedim ve asıl hesaba döndüğümde benden key istedi. Nereden bulabilirim yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Steam kütüphanenizde oyuna sağ tıklayın 'CD anahtarını göster' deyin.
O her oyunda olmuyor. Rainbow: Six Siege oyununda da CD Key gösterilmiyor.

Artık Uplay ve Steam hesabınız bağlandı ve CD Anahtarını başka Uplay hesabına yazarsanız yine çalışmayacaktır. Tek yapmanız gereken Uplay Supportu ile iletişime geçmek ve Steam'den aldığım R6S oyununu yanlış Uplay hesabına bağladım demek. Yardımcı olacaklarına inanıyorum.

Steam'e 2019 yılında gelen güncelleme sonrası CD Key görüntüleme yöntemi değişti. Güncel yöntem şu şekilde:
  • Oyuna sağ tıklayın ve Yönet deyin.
  • Buradan CD Anahtarları kısmını seçin:

Steam CD Key 2020.jpg

• Oyunun CD Key'ini bu şekilde görüntüleyebilirsiniz.

1595926652761.png

Steam hesabım çalındı bir sürü oyun almıştım çalan kişi şifreyi ismi epostayi herşeyi değiştirmiş steam destek ekibi benden CD key istiyor hesaba girmeden o keyleri nasıl alabilirim yardım edebilir misiniz?
Steam hesabım çalındı bir sürü oyun almıştım çalan kişi şifreyi ismi epostayi herşeyi değiştirmiş steam destek ekibi benden CD key istiyor hesaba girmeden o keyleri nasıl alabilirim yardım edebilir misiniz?

Son düzenleme:
Bendede yok, çözümünü buldun mu?
Bende de yok. Bunun hilesi hurdası çok olduğu için artık kaldırmışlardır. Çünkü oyunu alıp sonra CD keyini kopyalayıp iade edenler var. Bu şekilde oyunu ücretsize getiren hatta 2-3 kopyasına sahip olanlar var.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Örnek olarak bu kanal önceki yıl da bu yıl da aynı şekilde tutorial olarak nasıl yapıldığını yayınlamış.

Yeni konular

Geri
Yukarı