Çözüldü Steam'den alınan Prototype kapanıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Masaüstüne steam kısayolu oluştur. Oluşturulan kısayola sağ tık basarak hedef kısmına:
cmd /C start "steam" /affinity 0xff "C:\Program Files (x86)\Steam\steam.exe"
yazısının tamamını yapıştırın.
Altındaki başlat satırına "C:\Program Files (x86)\Steam" yazısını yapıştırın ve Steam'i tamamen kapatıp bu kısayoldan başlatın. Kütüphaneden oyunu başlatabilirsiniz. Ayarlardan sesi 32ms yapmak da fayda sağlayacaktır performansta. Bu sorunun sebebi de eski oyunlarda 8 mantıksal işlemcinin olması. İyi oyunlar dilerim.
Bilgisayara takılı bir aygıt yüzünden kapanıyor gibi. Bu klavye de olabilir, fare de Joystick de. Donanım kodu bu:

VID_18F8&PID_0FC0

Buldum. Optical Gaming Mouse diye geçiyor. Fareyi söküp dener misin oyunu açmayı. Ciddiyim.

Bilgisayara takılı bir aygıt yüzünden kapanıyor gibi. Bu klavye de olabilir, fare de Joystick de. Donanım kodu bu:

VID_18F8&PID_0FC0

Buldum. Optical Gaming Mouse diye geçiyor. Fareyi söküp dener misin oyunu açmayı. Ciddiyim.

Denedim faremi çıkardım hatta aygıtlar kısmından kaldırdım fakat sonuç aynı oyunu bu şekilde açıp yeni bir rapor atayım mı?

Edit: LogfildFaresiz
FaresizLogfile'ı da atayım.

Son düzenleyen: Moderatör:
  1. Yeni bir kısayol oluştur.
  2. Kısayol hedefini şu şekilde ayarla: cmd /C start "steam" /affinity 0xff "C:\Program Files (x86)\Steam\steam.exe"
  3. Oyunu açmayı dene.

Merhaba Recep bey geç cevap verdiğim için kusura bakmayın lütfen, söylediğiniz şeyi nasıl yapacağımı bilmiyorum daha detaylı açıklayabilir misiniz?

Edit: Oyunun dosyalarındaki exe dosyasının kısayolunu oluşturup ardınan masaüstüne attım özelliklerden hedefe bunu yapıştırdım ancak Steam'i açıyor, sizi yanlış mı anladım acaba?

Masaüstüne steam kısayolu oluştur. Oluşturulan kısayola sağ tık basarak hedef kısmına:
cmd /C start "steam" /affinity 0xff "C:\Program Files (x86)\Steam\steam.exe"
yazısının tamamını yapıştırın.
Altındaki başlat satırına "C:\Program Files (x86)\Steam" yazısını yapıştırın ve Steam'i tamamen kapatıp bu kısayoldan başlatın. Kütüphaneden oyunu başlatabilirsiniz. Ayarlardan sesi 32ms yapmak da fayda sağlayacaktır performansta. Bu sorunun sebebi de eski oyunlarda 8 mantıksal işlemcinin olması. İyi oyunlar dilerim.

Çözüm
Recep bey, yardımlarınız için teşekkür ederim. Alp bey de aynı şekilde açıklamanız için teşekkür ederim. Sorunum çözülmüş, bulunmakta hepinize hayırlı akşamlar diler. Tekrardan teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı