Steam'den alınan SnowRunner açılmıyor

İşletim sistemi
Windows 11

CaptainNezir

Decapat
RAM
3200MHz
Ekran kartı
GT 9600 1GB
Anakart
B450M-S2H
İşlemci
R5 3500X
Oyunu satın aldım ancak oyunu aç diyorum tepki yok. ne yapmam gerek?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kullanmıs oldugunuz ekran kartı DirectX 10 teknolojisine sahip. Fakat oyunu oynayabilmek için minimum DirectX 11 teknolojisine sahip ekran kartına sahip olmanız gerekiyor. Bundan dolayı oyun çalışmıyor.

Kullanmıs oldugunuz ekran kartı DirectX 10 teknolojisine sahip. Fakat oyunu oynayabilmek için minimum DirectX 11 teknolojisine sahip ekran kartına sahip olmanız gerekiyor. Bundan dolayı oyun çalışmıyor.

Siz sormadan ben cevap vereyim eğer oyunu oynamak istiyorsanız yeni bir ekran kartı almalısınız param yok derseniz oyunu iade edin gitsin başka oyun alın.

Siz sormadan ben cevap vereyim eğer oyunu oynamak istiyorsanız yeni bir ekran kartı almalısınız param yok derseniz oyunu iade edin gitsin başka oyun alın.
ekran kartımın biosunu çökerttim kullanmalık bu :D
@TheHope0 @MrTurkishKebap ikinizede teşekkür ederim ben bir hata vermesini bekliyordum hiç açılmayınca garipsedim
yine açılmıyor 750ti var oda açmıyor. driverda kurulu

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı