Steam'den alınan Tomb Raider iade edilmeli mi?

İade et başka oyun alırsın yeni korku oyunu çıkmış mesela yayıncılar oynuyordu Fear Therapy diye 6.30 TL ymiş bu olmaz başka oyun olur ücretsizi varken niye dursun ki 5-10 liraya düşüyor güzel oyunlarda indirim döneminde

Oyunun 2013 versiyonunu Steam'den 5.40 TL'ye almıştım ama bugün seri Epic Games'te ücretsiz oldu. Sizce iade edeyim mi?
Ne zaman aldın bilmiyorum da 2 hafta geçtiyse iade edemiyorsun.(en azından ben denediğimde oyunu alalı 2 haftadan fazla geçtiği için iade etmeme izin vermedi)

2 hafta ve oyun süresi toplam 2 saati geçmemek kaydıyla 1 liralık oyunu bile iade edebilirsiniz. Ha ben eder miydim, etmezdim. Başımın gözümün sadakası olsun 5 lira. Beni ne zengin eder ne de fakir.

Bence etmeyin, zaten epic'in ne olacağı belli olmaz. Dün mesela hiç giremedim. Bir de çok denediğim için banlıyacaklardı. Valla cyberpunk 2077'yi steam'dan bir daha alacaktım.

Oyunun 2013 versiyonunu Steam'den 5.40 TL'ye almıştım ama bugün seri Epic Games'te ücretsiz oldu. Sizce iade edeyim mi?
Etme diyenleri anlayamıyorum. Et kankacım, 5TL'ye Steam'de bir sürü oyun indirime giriyor. Onun dışında üstüne ekleyip alabileceğin, 10 TL'ye de bir sürü oyun var.
5 TL'ye ne alabilirim steam de?
Örnek olarak, Metro Serisi çok düşüyor. Max Payne Serisi var. Just Cause var. 2.5TL gibi bir miktar ekleyip, The Witcher 3 veya Black Mesa alabilirsin. Gayet iyi oyunlar hepsi.

Oyunda Geliştiysen Boşver Ama Bence Steam Daha İyi Olacak Hiç İade Yapma Kalsın

Yeni konular

Geri
Yukarı