Steam'den arkadaş eklememi isteyen yabancı

Bazıları reklam için, bazıları da sahte linkler ile hesabını çalmak için mesaj atıyor. Bir şey isterse sakın verme. Oyuna başlamayı ve ilk olarak senle oynamak istiyor da olabilir.

Kız değil %99. sadece kız fotoğrafı koyan erkek ve dolandırmaya çalışıyor her zamanki gibi.

Daha önce bu şekilde bir dolandırma taktiğine denk gelmemiştim arkadaşlığı onlar atıyordu normalde ve onların profili 2 3 lvl oluyordu bununki 10 lvl ve bir sorun gözükmüyor arkadaşlığı attım bakalım ne olacak.

Daha önce bu şekilde bir dolandırma taktiğine denk gelmemiştim arkadaşlığı onlar atıyordu normalde ve onların profili 2 3 lvl oluyordu bununki 10 lvl ve bir sorun gözükmüyor arkadaşlığı attım bakalım ne olacak.
Kabul edince ara onu. Kız ise kalsın, erkek ise engeli bas.

Güzel de ismi varmış. (Kız ise.)

Envanterinde CS:GO ile ilgili sağlam itemler yok ise korkmana gerek yok. Böyle mesaj yazanlar bana da çok oldu, başkalarına da. Amaçları arkadaş listesini yükseltmek. Bazı insanlar da erkek olup, kız gibi gösteriyor kendisini. Bu yüzden Catfish dedim.

Envanterinde CS:GO ile ilgili sağlam itemler yok ise korkmana gerek yok. Böyle mesaj yazanlar bana da çok oldu, başkalarına da. Amaçları arkadaş listesini yükseltmek. Bazı insanlar da erkek olup, kız gibi gösteriyor kendisini. Bu yüzden catfish dedim.

200 TL envanterim var ve gizli değil sanırım sizin dediğiniz çıkacak.

Geri
Yukarı