Steam'den Black Desert oynanır mı?

kajunfinger

Picopat
Daha fazla  
MMORPG oyunlara başlamak istiyorum ve kütüphanemde 1 yıldır Black Desert oyunu bulunuyor. İndirimde 2 liraya almıştım. Black Desert oyununu oynamak için paket almak zorunlu mu? Ayrıca satın alım yaparken dolar mı kullanılıyor? Yardımcı olursanız sevinirim.

5 senedir bdo oyuncusu olarak oyuna başlamayı düşünüyorsanız kendi clienti üzeriden başlayın. Steam dolar kuruna geçtiği için oyuniçi alımlar dolar endeksli oldu. Client ile steam arasında fiyat farklılıkları var şuan. Client kısmı daha ucuz. Diğer sorunuza gelecek olursak, paket almak zorunlu değil ama oyunda bazı şeyleri kolaylaştırmak adına paket/inci almanız gerekiyor. Güzel oyundu ama çok zaman istediği için bıraktım.

5 senedir bdo oyuncusu olarak oyuna başlamayı düşünüyorsanız kendi clienti üzeriden başlayın. Steam dolar kuruna geçtiği için oyuniçi alımlar dolar endeksli oldu. Client ile steam arasında fiyat farklılıkları var şuan. Client kısmı daha ucuz. Diğer sorunuza gelecek olursak, paket almak zorunlu değil ama oyunda bazı şeyleri kolaylaştırmak adına paket/inci almanız gerekiyor. Güzel oyundu ama çok zaman istediği için bıraktım.
Clientte fiyatı ne kadar acaba bulamadım fiyat kısmını. Hali hazırda steam kütüphanemde bulunuyor bir kez daha satın almaya değer mi?

Geri
Yukarı