Steam'den DayZ satın almak

medal55

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar ben ininal kart çıkarttırdım. Birazdan Steam'den DayZ alacağım fakat bir sorum var. Şimdi ben tatildeyim ve laptoptan alacağım ama eve gidince masaüstüme yükleyeceğim bir sorun olur mu ? Bir de ben Arma modu olmayan , yani DayZ Standalone alacağım Steam'de bir tane ücretsiz var bir tane de $30'luk var . Bunlardan 30 dolarlık olan , mod olmayanı değil mi ? Bir de oyun Alpha sürümün de ya oyunun çıkmama gibi bir ihtimali var mı ?

30$ olan oyundur kendi bilgisayarına geçtiğin zaman sen misin diye gereksiz bir koruma duvarı çıkıyor e-postana gelen şifreyi giriyorsun ve bir arkadaşının ismini yazıyorsun (steam nick'ini) sonra normale dönüyor.

Bir de ben 16 yaşındayım ama oyunu almak için +18 olmak gerekiyor sanırım acaba ininal kartta 16 gözüktüğümden dolayı oyunu alamama gibi bir ihtimalim var mı ? Yada ban gibi :D

Öncelikle DayZ aldım da şimdi birkaç tane arkadaşı var DayZ oynayan fakat sürekli beraber oynayabileceğimizi sanmıyorum. CS:GO alacaktım lakin bende bir takıntı var. O da eğer FPSler de sağ tuşa basınca silahın nişangahına bakmıyorsa (ki CS de öyleymiş) oyundan pek tat alamıyorum. O yüzden DayZ aldım. Bir de yanlış duymadıysam CS:GO indirime fazla giren bir oyunmuş. Onu da indirime girince alırım :D

DayZ güzeldir. Sinir olurken eğlenebileceğin, değişik garip tiplerle karşılaşabileceğin bir oyun. Arada gir, eğlen, çık, mis gibi.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı