Steam'den dolarla oyun aldım fakat kütüphaneme gelmedi

SWhiteMader

Femtopat
Daha fazla  
Steam'den dolarla Skyrim almaya çalıştım fakat oyun kütüphaneme gelmedi. Satın alma geçmişinde başarısız olara görünüyor. Yardım edebilecek birisi var mıdır acaba ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Steam'den dolarla Skyrim almaya çalıştım fakat oyun kütüphaneme gelmedi. Satın alma geçmişinde başarısız olara görünüyor. Yardım edebilecek birisi var mıdır acaba ?
Normalde olması lazım ama Papara İninal gibi kartlar varsa ve yaşın 18 den büyükse dolar hesabı açıp paranı dolara cevirip dene derim.

Eğer kartınızda o oyunun tam fiyatı kadar para varsa olmayabilir ben CS2 de seçkin alacaktım ve param tam yetiyordu ama dolarla olduğundan mı ne ekstra fiyatı az da olsa fazla göründü bazı kartlarda olabiliyormuş sanırım Papara'da ne kadar para istediği yazıyordu örneğin normalde 150 TL'ye denk geliyorsa fiyatı Papara'da 165 TL görünüyordu sanra istediği kadar para kartta olunca yine almayı denedim bu sefer oldu. Eğer Papara kullanıyorsan x tutarındaki satın alma işlemi başarısız oldu gibi bir şey yazıyor o kadar para kartında olunca yine almayı dene.

Yeni konular

Geri
Yukarı