Steam'den EA Play satın alınmıyor

@JohnConstantine EA'den bahsediyoruz, lütfen. :D

Ayrıca, fiyatı gayet idealdi. Anormal bir durum yok. Xbox kullanıcıları da aynı fiyattan alıyor. Onlarda bir değişiklik yok. Fiyatları değiştirirlerse de tek sebebi uyanık esnaf gibi davranmalarından olur. Ben de inadına almam. Zaten sevmiyorum bu firmayı, iyice nefret edelim diye uğraşıyorlar galiba. :D

ea.png

Zam yapamazlar abi alan var alamayan var, eğer şuan direkt olarak zam işlerler ise büyük tepki toplarlar.
Ne tepkisi biz tepki göstersek ne yapacaklar saçmalamayın, Horizon Zero Dawn 77TL olarak satışa sunuldu sonra zamlanıp 275TL yaptılar kimin ne tepkisi işe yaradı şu ana kadar? EA Play'in yıllığını 65TL'den zamlayıp 209TL'ye çıkarsalar adamların yapacağı açıklama kurdan dolayı böyle birşey yapmak zorunda kaldık vs. olacaktır ki bu konuda haklılar. Steam'e veya EA'e tepki göstermek doğru olmaz, biz tepkimizi Türkiye ekonomisine göstermeliyiz.

O 29 TL aylık fiyatı olabilir.

Yabancıların Türkiye'den almaya çalıştıklarını düşünüyorum ben nedense. Sırf bu yüzden fiyatını arttıracaklar gibi geliyor. O da standart ücreti olan yılda $29.99'a! Getirecekler gibi. Genelde başka ülkelerin satın alımlarını engelleyemedikleri için böyle bir yola gidiyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı