Steam'den Forza Horizon 4'e girilmiyor

Serk.enes

Picopat
Daha fazla  
Herkese merhaba. Steam'den Forza 4 Ultimate aldım. Ancak yaklasık 1 ay önce Microsoft Store de demo ındırıp oynadım. Şimdi Steam'den aldıgım FH4'e giriş yapamıyorum oturum açılmıyor. Live Account'tan hesap açmalısınız hata olustu dıyor. Hesaplara şifre değiştirip yenıden denedım olmadı. Xbox Store, Microsoft Store mail üzerinden giriş yapıyorum. Yıne oyuna giriş yapamıyorum, çözümü nedir?

Herkese merhaba. Steam'den Forza 4 Ultimate aldım. Ancak yaklasık 1 ay önce Microsoft Store de demo ındırıp oynadım. Şimdi Steam'den aldıgım FH4'e giriş yapamıyorum oturum açılmıyor. Live Account'tan hesap açmalısınız hata olustu dıyor. Hesaplara şifre değiştirip yenıden denedım olmadı. Xbox Store, Microsoft Store mail üzerinden giriş yapıyorum. Yıne oyuna giriş yapamıyorum, çözümü nedir?

Oyun dosyalarının bütünlüğünü doğruladınız mı?

Oyun dosyalarının bütünlüğünü doğruladınız mı?
evet her sey tamam dün ilk açtığımda numara veya xbox lıve ıle gırıs dedı numara sectım sonra o menü bir daha gelmedi karşıma.her yerden açtım belirttiğim gibi ama hala yok bir kaç gün beklicem artık.
Çoğu kişide bu tarz hatalar mevcut maalesef. Oyun daha yeni çıktı. Optimizasyon sıkıntıları vs. var. İleride ki bi güncellemede düzelir hepsi.
umarım sabırsızlıkla beklicem

Yeni konular

Geri
Yukarı