Steam'den gelen ilginç konuşma

daemonpineapple

Decapat
Daha fazla  
Dün bir oyunun yüklenmesi için geceden PC'yi açık bıraktım. Steam'den indiriyordum. Neyse sabah uyandım baktım PC çalışıyor hala. Monitör ekranı kapanmış tabii. Kulaklıktan bir ses geliyor bir kadın sesi "someone brings you to me" deyip duruyor 2 saniyede bir. Tıkladım klavyeye açıldı ekran, ekranda narrative sound example ya da example narrative sound diye bir ekran var. Tam da göremedim işte yanlışlıkla kapatmış bulundum. Steam sekmesi gibi duruyordu ama ben yanlışlıkla kapadım o ekranı. Arkada da Steam ekranı açık. Ekranı kapamama rağmen devam etti, Görev Yöneticisi'nden de kapadım birkaç saniye devam etti ve sonra kesildi. İnternette arattım ama hiçbir şey çıkmadı. Nedir ne değildir biliyor musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Steamde indirdiğiniz oyunun mağaza sayfasında broadcastler oluyor . Bazı yayıncıların yayınları yada videoları yansıtılıyor . Böyle bir durum yaşamışsınızdır.
Ama hocam indirme sayfasındaydım. Bir de ekranı açtığımda bu ses bir tür player’da oynatılıyordu. Durdur devam et ya da işte youtube’daki gibi sesin devam ettiğini gösteren bir ilerleme çizgisi vardı. 2 saniyelik bir sesti.

Kütüphane ekranında mı yoksa mağaza ekranında mı aldınız bu sesi? dediğim yayın ekranları oyun seçiliyken açılabiliyor

Eğer sağ alt köşede belirttiğiniz gibi oynatma penceresi cıkmıssa bahsettiğim o oyunu oynayan ve steamde yayın açmış bir kullanıcının ekranı yansıtılmıstır

Geri
Yukarı