Steam'den hangi oyun alınmalı?

melihkrm

Centipat
Daha fazla  
Merhaba yaz festivali var ve bütçem 100TL. Listelediğim oyunlar bunlar sizce hangisini kesinlikle almalıyım?
Bir de şunu sormak istiyorum. 100TL'ye 1 oyun mu almak mantıklı yoksa 3-5 oyun falan mı? Bu listelediğim oyunların hepsini seviyorum. Fakat bütçem sınırlı. Yardımcı olursanız sevinirim.

1688153891212.png

1688153906598.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba yaz festivali var ve bütçem 100TL. Listelediğim oyunlar bunlar sizce hangisini kesinlikle almalıyım?
Bir de şunu sormak istiyorum. 100TL'ye 1 oyun mu almak mantıklı yoksa 3-5 oyun falan mı? Bu listelediğim oyunların hepsini seviyorum. Fakat bütçem sınırlı. Yardımcı olursanız sevinirim.

Eki Görüntüle 1842438

Eki Görüntüle 1842439
Oyunların çoğu online o zaman uzun bir deneyim istiyorsun tavsiyem The Crew2, Battlefield 1, Mortal kombat 11.

The Crew 2 yerine FH4 çok çok daha iyi.

İkisini de deneyimledim. Daha çok araç ve modifiye seçeneğinin yanında daha iyi bir sürüş deneyimi sunuyor.

The Crew 2 yerine FH4 çok çok daha iyi.

İkisini de deneyimledim. Daha çok araç ve modifiye seçeneğinin yanında daha iyi bir sürüş deneyimi sunuyor.
FH4 Var zaten başka önerin var mı o listeden birilerini almak zorundayım çünkü.

Forza 4 ve 5'İ oynadım 4. oyun 5'e çok geride kalıyor bu yüzden bence The Crew 2 daha mantıklı olur hem çeşitlilik açısından.
Teşekkür Ederim.

FH4 varsa The Crew 2 almak gereksiz bir hamle olur. Hikaye açısından Witcher 3 almanızı tavsiye ederim. Yıl başında 15 TL idi. 🥲

Bende benzer bir sepet yaptım. Bütçem sizinle aynı. Yerinizde olsam Witcher yanına şunları alırdım, ki ben de onları aldım az önce:

Metro 2033 ve Last Light 10 TL toplamda
Hellblade 7 TL
Portal 2 10 TL
Bioshock İnfinite 12

(Hepsini alırsanız bütçeyi geçiyor, eleme yapmanız gerekiyor.)

Eski metroları almak bence çok mantıksız olur eskiler ve çok sıkıntıları var optimizasyon, yapay zeka açısından metro exodus çok güzel fiyata inmişken onu alın geçin bence. Bütçeyi biraz arttırarak.

FH4 varsa The Crew 2 almak gereksiz bir hamle olur. Hikaye açısından Witcher 3 almanızı tavsiye ederim. Yıl başında 15 TL idi. 🥲

Bende benzer bir sepet yaptım. Bütçem sizinle aynı. Yerinizde olsam Witcher yanına şunları alırdım, ki ben de onları aldım az önce:

Metro 2033 ve Last Light 10 TL toplamda
Hellblade 7 TL
Portal 2 10 TL
Bioshock İnfinite 12

(Hepsini alırsanız bütçeyi geçiyor, eleme yapmanız gerekiyor.)
Teşekkür Ederim tavsiyeleriniz için The Witcheri kesin alıcam kalan parayla bir kaç oyun daha bakacağım veya last light alabilirim diye düşünüyorum onun dışında diğer önerdiğiniz tarzda oyunlar oynamıyorum :)

FH4 Var zaten başka önerin var mı o listeden birilerini almak zorundayım çünkü.

Teşekkür Ederim.
Öncelikle sana ek bir seçenek oluşturmak isterim.

Xbox Game Pass PC, burdaki oyunların çoğu bulunmakta ve daha fazlasıda var. Güncel fiyatıyla alınabilir ondan sonra zam geleceği söylendi yine de uygun bir fiyat olduğunu düşünüyorum.

(Biraz araştırabilirsin)

Oyunlara biraz baktım Hitman, Ark ve Battlefield'i almanı öneririm. FH4 ün olduğuna göre yeni bir araba oyunu almanı tavsiye etmem. Ark zaten uzun süreli oynanabiliyor. BF1 ise çoklu oyunculu tarafı var.

Yeni konular

Geri
Yukarı