Steam'den hediye yollarken "Türkiye üzerinden kütüphaneye eklenebilir." hatası

Dnzistnblu

Hectopat
Steam'den arkadaşıma Last of Us hediye etmek istiyorum bölgelerimiz falan aynı aldığım hata "Türkiye üzerinden yapılan alışverişler, yalnızca Türkiye üzerindn kütüphaneye eklenebilir."

Steam'den arkadaşıma Last of Us hediye etmek istiyorum bölgelerimiz falan aynı aldığım hata "Türkiye üzerinden yapılan alışverişler, yalnızca Türkiye üzerindn kütüphaneye eklenebilir."

Hata değil sadece uyarıyor, hediyeyi gönderebilirsiniz ve arkadaşınıza ulaşır.

Hocam aynısı bana da olmuştu ben sözleşmeye tik atmayı unutmuştum. Onun dışında hediye yasağınız olabilir (hesabınıza harcadığınızdan çok hediye almaya harcamak) ya da sadece bir hata olabilir bekleyip görebilirsiniz. He bir de Steam desteğe ticket açabilirsiniz.

Hata değil sadece uyarıyor, hediyeyi gönderebilirsiniz ve arkadaşınıza ulaşır.

Evet hata. Hediyeyi yollayamıyorsunuz.

Bildiğim kadarıyla sadece uyarı satın ala bastığınızda hediye yollanıyor.

Uyarı zaten "satın al" a bastığınızda çıkıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Daha dün arkadaşıma nascar heat 5 oyununu hediye ettim ve aynen bu uyarı yazısı vardı, ne olduğunu bildiğim için pek sallamadım ve oyun arkadaşıma ulaştı. Sizin durum farklı bir şey olmalı.

Dediğim gibi, arkadaş hediyeyi yollayabilseydi zaten konu açmazdı.

Hata falan değil, bu bilmeden yorumlamayın cevaplarda. Almadan önce yine de uyarıyor emin ol diye.

Dediğim gibi, arkadaş hediyeyi yollayabilseydi zaten konu açmazdı.
Konu sahibi arkadaş "gönderdikten sonra hata alıyorum" şeklinde detaylı bir açıklamada bulunmamış bu yüzden ben aldığı hatanın hata değil, şu uyarı olduğunu var sayıyorum.

1679512514380.png

Gördüğünüz gibi, sadece bir uyarı. Siz farklı bir "hata" almış olabilirsiniz ya da dediğiniz gibi hediye yasağınız falan olabilir bunu detaylı olarak anlatırsanız herkes bilgilenmiş olur fakat bu hediye etmeye engel bir durum değil sadece uyarı. Satın al butonuna bastığım anda, oyun arkadaşımın bildirim kısmına düşecektir.

Geri
Yukarı