Steam'den Horizon Zero Dawn'a bindirim geldi

Horizon Zero Dawn Steam'de 77 TL iken, 275 TL oldu. Epic Games Store'da ise 79 TL fiyatında duruyor.
Twitter'da Steam'e birlik olup yazsak mı? Tek başıma tweet attım ama birkaç kişi daha yazsa belki görünürüz :D
Al epicten , nedir bu illa Steam kütüphanesinde olsun mantığı ?Ben aldım 79 liraya mis gibi, PS4 te oynamış olmama rağmen,Türkçe yama icin.Neyin twitini atacaksın steame ?

Al epicten , nedir bu illa Steam kütüphanesinde olsun mantığı ?Ben aldım 79 liraya mis gibi, PS4 te oynamış olmama rağmen,Türkçe yama icin.Neyin twitini atacaksın steame ?
Epiğin mi adamısın doğru söyle.
Olması gereken fiyata gelmiş. Ne olacaktı ki? Ülkemizin gerçeği. Kur ve vergiler. Ekşisözlük'ü bilirseniz, şöyle derler:
"Artık şaşırılmaması gereken durumdur."
Epicte 79 TL. Kurdan değildir bence. Some çakallık problems yapıyor Steam.

Verecek cevap bulamamanı anlarım da,bu nasıl bir zırva ya? He ben epic in adamıyım,sende 80 liraya alabilecegin şeye 250 lira ver al,sonra git tivit at hadi bakalım
Bu bir multiplayerdan Tunca'nın repliğiydi. Tamam herkes bilmiyormuş demek ki. Sakin ol ve epicten oyun satın almayacağım. Ben Steam'in yaveriyim.

Epiğin mi adamısın doğru söyle.

Epicte 79 TL. Kurdan değildir bence. Some çakallık problems yapıyor Steam.
Oyunun Steam fiyatı, 50 dolar/euro. Fakat, adamlar yeni düzelttiler. Aynı, Metro'daki gibi. Orada da buna benzer hata olmuştu. 80 TL'ye satılmıştı. Hemen düzeltiyorlar. Steam veya Epic'le ilgili bir durum değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı