Zula Steam'den Kaldırıldı

Arkadaşlar bugün çok mutluyum çünkü Zula Steam'den kaldırıldı. Neden mi? Çünkü oyuna iyi yorum yapanlara geliştiriciler oyun içi hediye silah dağıtma etkinliği başlattı. Bu yaptıkları eylem de Steam'in kurallarına aykırı olduğu için Steam'den kaldırıldı. Lokum Games'den açıklama gecikmedi ve etkinliğin eski olduğunu iddia ettiler. Bence yalan söylüyorlar çünkü, oyun hem CS : GO çakması ve Call of Duty'nin mapleri var. Ayrıca oyun P2W.

Ciddi misiniz? Çok daha iyi olduğuna dair birkaç gerekçe yazar mısınız?

@Mert Düzenlenmeden önce mesajını gördüm zaten, silmene gerek yoktu. :) O dediğimden sonra öyle konuşmanı gayet normal buluyorum. Zaten o tür ufak şeylerden alınmam, merak etme. :)

Oyunu tanimam etmem ama oynamadan CS:GO'dan iyi oldugunu nasil anladiniz bunu merak ediyorum acikcasi. :)

Gözüme daha güzel gözüktü diyebilirim. Çok iyi demem biraz abartı olmuş olabilir, haklısınız ama belki böyle düşünüyorum. Benim mesajıma göre yorum yapmayı değil de konuyla ilgili düşüncelerinizi yazarsanız daha iyi olur. Neden derseniz gereksiz yere uzar şimdi bu, o yüzden. Ayrıca bu şekilde düşünmem, Zula'nın CS:GO'dan daha iyi olduğu anlamına gelmez elbet. :)

Hocam siz nasıl ceza yemiyorsunuz?
Öyle bir durum olmadığı için olabilir mi? :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Yazılımcı olarak oyunu oynarken yerde su misali akan silahları felan görünce çıldırasım gelir, silah yerde öyle nasıl kayar giderdi ama :D. Bence kalkması iyi olmuş. :D

Tek sevdiğim oyun S2 Son Silah'tı. Zula'ya ilk çıktığı zamanlar üye olmuştum bu kadar dandik bir oynanış olduğunu görünce bıraktım. Tamam iyi hoş yerli yapım oyun ama bir başka oyunlara bakıyorum bıçak vuruşu, silah animasyonu daha iyi bir de buna bakıyorum bıçak vuruşu yavaş ve silah animasyonları kötü. Grafiklerine diyecek yok.

Daha orijinal haritalar, daha âdil silah seçenekleri, daha iyi animasyonlar ve oyunculara daha samimi yaklaşan bir ekip ile kendini tekrar sevdirebilecek bir oyun. Şuan uzak durulması gereken ve Steam'in de bunun farkında olduğu bir oyun.

M200 üstüne Türkiye şeklinde anahtarlık biçiminde bir şey koymuşlar. İğrençti.
Bir de bir çok yayıncı çok güzel oyunmuş gibi oynuyorlar, reklamını yapıyorlar, eğleniyormuş gibi yapıyorlar. Aklıma Shadow of Mordor olayı geldi. :)
Aynen hocam. Mesela o anahtarlık gibi şeyi ilk gördügümde herhalde silahı önce çalıştırmaya yarıyordur diye düşünüyordum. [emoji3] Merak edip sordum bi işe yaramıyormuş. Oyun moyun belki çevirince seri atışını artırıyor diye ummuştum. [emoji23]

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı