Steam'den indirilen GTA 5'i Rock Star uygulamasına aktarmak mümkün mü?

weltschmerz0

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, kötü konu başlığı için şimdiden özür diliyorum.
Sorunuma gelecek olursak, normal de Steam üzerinden arkadaşımın hesabı üzerinden GTA 5 oynuyorum. Şimdi Rock Star üzerinden oynayabileceğim bir hesap aldım gitti gidiyor üzerinden. Rock Star kurulumunu başlatıp klasörlerini oluşturduktan sonra durdurup, Steam klasörü içinde ki GTA 5 dosyalarını attım içerisine tekrar yükleme yapmasın diye ama Rock Star üzerinden oyunu açtıktan sonra tekrar Steam bağlantısı vs istiyor bunu çözebilir miyim?

1- GTAVSetupTool.exe adlı dosyayı buradan indir - https://socialclub.rockstargames.com/activate

2- Dosyayı buraya indir C:\Program Files\Rockstar Games\Grand Theft Auto V

3- 60GB'lık indirme başladığında indirmeyi durdur sonra da indirmeyi kapat.

4- C:\Program Files\Rockstar Games\Grand Theft Auto V adlı yerdeki GTAVLauncher.exe dışındaki tüm dosyaları sil.

5- Steam dosyalarından GTAVLauncher.exe dışındaki tüm dosyaları bu yeni GTA 5 dosyasına aktar.

6- GTA5.exe adlı dosyayı sil.

7- GTAVLauncher.exe adlı dosyayı çalıştır.

8- 200-400MB'lık Social Club (Rockstar) için özel dosyaları indirecek. Bu indirme bittiğinde her şey tamamdır :)

Üzerinden kelimesini çok seviyorsunuz anlaşılan😀 Sorununuza gelecek olursak hata yapmışsınız. SC hesabı olarak aldığınız oyunun dosyalarını neden Steam versiyonuna aktarmışsınız anlamadım. Şimdi yapmanız gereken şey Steam versiyonunu düzgünce silip SC üzerinden satın aldığınız oyunu indirmek.

Sorunuma gelecek olursak, normal de Steam üzerinden arkadaşımın hesabı üzerinden GTA 5 oynuyorum. Şimdi Rock Star üzerinden oynayabileceğim bir hesap aldım gitti gidiyor üzerinden. Rock Star kurulumunu başlatıp klasörlerini oluşturduktan sonra durdurup, Steam klasörü içinde ki GTA 5 dosyalarını attım içerisine tekrar yükleme yapmasın diye ama Rock Star üzerinden oyunu açtıktan sonra tekrar Steam bağlantısı vs istiyor bunu çözebilir miyim?
Hocam hiçbir şey değişmemiş ki oyun dosyalarının yerlerini değiştirmiş oldunuz. Rockstar'dan indirme yapmadan olmaz efendim 2 side farklı yerler. Bir de hocam hesabı kaça aldınız ve içinde neler var merak ettim açıkcası.
(Bilgisayarıma format atmıştım şu an ben de GTA 5 indiriyorum)
NOT: 24 Temmuz günü 1.47 sürümü geliyor GTA Online'a haberiniz ola oyun zaten şu an 88 GB olacak size 95 GB ama online oynayan bir oyuncu olarak çok güzel buldum güncellemeyi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Launcher'i Rockstargames'in sitesinden indir, 1-2 dakika yükleme yapsın ve durdur. Ardından 1-2 dakika yüklediği yere git (oyunun dosyasına), launcher senin için dosya oluşturmuş oldu. Steam'da olan GTA dosyalarında, x64 olan bütün dosyaları (RPF'ler dahil) ve update dosyasını kopyalayıp, launcher'in oluşturmuş olduğu dosyaya atın. Ardından exe dosyasından oyunu çalıştırıp hesabına giriş yap, kalan dosyaları yükleyecektir. Karışık geliyorsa discord'dan ekle anlatayım: 'EraySelim`#8888

NOT : 24 temmuz günü 1.47 sürümü geliyor GTA Online'a haberiniz ola oyun zaten şuan 88 GB olcak size 95 GB ama online oynayam bir oyuncu olarak çok güzel buldum güncellemeyi.
Güncelleme 23 Temmuz'da geliyor.

Launcher'i Rockstargames'in sitesinden indir, 1-2 dakika yükleme yapsın ve durdur. Ardından 1-2 dakika yüklediği yere git (oyunun dosyasına), launcher senin için dosya oluşturmuş oldu. Steam'da olan GTA dosyalarında, x64 olan bütün dosyaları (RPF'ler dahil) ve update dosyasını kopyalayıp, launcher'in oluşturmuş olduğu dosyaya atın. Ardından exe dosyasından oyunu çalıştırıp hesabına giriş yap, kalan dosyaları yükleyecektir. Karışık geliyorsa discord'dan ekle anlatayım: 'EraySelim`#8888

Güncelleme 23 Temmuz'da geliyor.
Kanka discord linkini günceller misin ulaşmam lazım sana

Yeni konular

Geri
Yukarı