Steam'den İndirilen Oyun Kasıyor

Bozrak

Hectopat
Ücretsiz olan bir oyunu Steam'den indirim. Oyuna girdiğimde en düşük ayarlarda oynanmayacak şekilde kasıyor ama bu oyunu kendi sitesinden indirip oynayınca orta ayarlarda kasmadan oynayabiliyorum. Steam'de bu kasma sorununu düzeltmenin bir yolu var mı? Sistemim çok iyi değil.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ücretsiz olan bir oyunu Steam'den indirim. Oyuna girdiğimde en düşük ayarlarda oynanmayacak şekilde kasıyor ama bu oyunu kendi sitesinden indirip oynayınca orta ayarlarda kasmadan oynayabiliyorum. Steam'de bu kasma sorununu düzeltmenin bir yolu var mı? Sistemim çok iyi değil.
Çözünürlük farklı olabilir mi?

Steam oyunu oynarken, steamda açık olduğundan bir miktar ram kullanır. Bilgisayarınızın ram miktarınız düşükse Steam'ın kullandığı ram yüzünden, oyuna ram yetmiyor olabilir.

Google'da "Steam ram kullanımı azaltma" vs. şekilde aratınca bazı yöntemler çıkıyor. Lakin ben ihtiyaç duymadığım için kesin bir yöntem bilmiyorum.

Geri
Yukarı