Satılık Steam'den istediğiniz oyun

Peki sade New Vegas?
25
Referansınız var mı? Alan arkadaş oldu mu?
Alan olacaktı bankasında sıkıntı var diye veremedik
Referansınız var mı? Alan arkadaş oldu mu?
Zaten dolandırıcı vs olsam biri yazardı buraya
Hocam Left 4 Dead 2 alacağım Papara'da 4 TL kalmış ilk ben atarım + ortak Steam hesabı veririm RDR2, Cyberpunk gibi oyunlar var istediğinizi seçebilirsiniz.

Yok kanka PC m kotu diye satıyorum zaten cp falan da kaldırmaz benim PC. Yoksa kelebek alacaktım bu paraya.
Discord istek yolladım.

Operasyonla yapmış.
Kabul ettim istekleri.
25.

Alan olacaktı bankasında sıkıntı var diye veremedik.

Zaten dolandırıcı vs olsam biri yazardı buraya.

Yok kanka PC m kotu diye satıyorum zaten cp falan da kaldırmaz benim PC. Yoksa kelebek alacaktım bu paraya.

Kabul ettim istekleri.

Beyler DC mi yazdım. Oraya gelin bir sıkıntı olursa buraya yazarsınız herkes görür.

Attım istek.
25.

Alan olacaktı bankasında sıkıntı var diye veremedik.

Zaten dolandırıcı vs olsam biri yazardı buraya.

Kabul ettim istekleri.

Beyler DC mi yazdım. Oraya gelin bir sıkıntı olursa buraya yazarsınız herkes görür.

Hocam isteği kabul edince Discord'dan bana ulaşın.

Son düzenleme:
Adsız.png

Arkadaşlar kendisine güvenebilirsiniz şimdi tamamladık alışverişimizi. Parası hayırlı olsun şimdiden.

Operasyondan nasıl bu kadar kazanılabiliyor?
Kanka 15 hesap kastım. toplam çoğunu zarara sattım bilgisizlikten. ama son 200 u 7.40 a felan sattım 8 e vs.
Kara diye bi arkadaş dc den yazdı da mesajım gitmiyor .yazabiliyorsan burdan yaz KARA.
CS:GO Operasyondan item satmış. İtemleri 3. parti siteden satıp zarara girmektense böyle bir yöntem çok mantıklı.
Kanka birkaç kişi böyle çok hesiye atarsam ban yiyeceğimi söyledi. Ne banı yerim kalkailen ban mı? Zararları ne olur? Fikrin varsa söyler misin?
Beyler almak isteyen varsa dc yi yine bırakıyorum: enes2121a#9174

Son düzenleme:
Tam olarak indirim oranı nedir 25 mi 30 mu?

Geri
Yukarı