Steam'den kaldırılan oyunlar hangi siteden alınır?

Korsana teşvik diye ceza almam umarım ama yapacak tek şey Torrent siteleridir. PES 21 zamanında 60TL mi ne idi, PES 18'i adamlar 500TL'ye falan satıyordu...

Korsan istesem korsan indirirdim ama eski Steam hesabımı sattığım icin yeni hesabımdada bu tarz eski oyunların olmasını istiyorum.

Yani gidip GTA Vice City veya san andres icin 300-400 TL vermem fakat 125 TL'ye kadar bir fiyatta olursa benim icin uygun olmuş olur.
Hocam o fiyatlarda bulmanız imkansız gibi bir şey. Bulsanız da ne kadar güvenilir orası tartışılır. Bence boş yere girişmeyin onun yerine başka oyun alabilirsiniz veya korsan oynayabilirsiniz sonuçta yapımcılara oyunun ücretini ödeyip destekte bulunmuşsunuz.

Hocam o fiyatlarda bulmanız imkansız gibi bir şey. Bulsanız da ne kadar güvenilir orası tartışılır. Bence boş yere girişmeyin onun yerine başka oyun alabilirsiniz veya korsan oynayabilirsiniz sonuçta yapımcılara oyunun ücretini ödeyip destekte bulunmuşsunuz.

Ama oyunu oynamayacağım sadece Steam hesabında durmasını istiyorum. O yüzden satın alacağım.

Geri
Yukarı