Steam'den kalkabilir dediğiniz oyunlar

361229

Hectopat
Arkadaşlar Max Payne 1 ve 2, GTA üçlemesi kalktı. Bu oyunlardan sadece VC ve Liberty City yok. Buna benzer efsane ve Steam'den kalkabilir dediğiniz oyun var mı? Vice City kalkmadan bir gün önce alacaktım param yoktu alamadım. San Andreas zaten vardı. Ucuz ama eski efsanelerden bildiğiniz varsa söyler misiniz?

Şu anda yaygın konsolların marketlerinde yok fiyatına satılıyor :) İnternette biraz torrent araştıracaksın gibi geliyor artık :)

GTA serileri gelecek denmişti emin değilim. Vice City aldım keşke San Andreas ve Max Payne serisi alsaydım ikisini de aşırı canım çekti.

GTA serileri gelecek denmişti emin değilim. Vice City aldım keşke San Andreas ve Max Payne serisi alsaydım ikisini de aşırı canım çekti.
ne yalan söyleyeyim bende bir hevesle canım çekip aldım ama rafikleri tekrar görünce IYYK yaptım öyle duruyor 3lü :D ha maxpayne için bişey diyemem ama geçenlerde de bir fantezi yapayım dedim ps3 de eski isoları açtım emulatör ile dedim ps4-ps5 neredesiiin!? :D grafikler doyurucu olmuyor artık

Ne yalan söyleyeyim bende bir hevesle canım çekip aldım ama rafikleri tekrar görünce ıyyk yaptım öyle duruyor 3'lü :D ha Max Payne için bir şey diyemem ama geçenlerde de bir fantezi yapayım dedim PS3 de eski ISO'ları açtım emulatör ile dedim PS4-PS5 neredesiiin? :D grafikler doyurucu olmuyor artık.

Off şimdi GTA San Andreas olsa da saatlerce oynasam vallahi :D

Geri
Yukarı