Çözüldü Steam'den oyunlar yavaş indiriliyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Ethem Efe

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Kocaeli gölcük
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
4060Tİ 16 GB RAM Ryzen 5 5500 Cooler Master 120L XTB 1 TB SSD
Meslek
Öğrenci
Son birkaç indirmemde bu sorunu yaşadım, normalde 100 Mbps internete sahibim ancak Steam üzerinden şu anda 35 25 Mbps hızında indiriyor oyunları. Belli bir yüzdeyi geçtikten sonra düzeliyor bazen indirme hızı, neden olabilir? Ethernet bağlı.

Son birkaç indirmemde bu sorunu yaşadım, normalde 100 Mbps internete sahibim ancak Steam üzerinden şu anda 35 25 Mbps hızında indiriyor oyunları. Belli bir yüzdeyi geçtikten sonra düzeliyor bazen indirme hızı, neden olabilir? Ethernet bağlı.
Epicden indirdiniz mi onda da aynı sorun var mı ?

Aynı anda birden çok indirme yapıyorsa dağıtıyor olabilir veya ev ahalisi Wi-Fi'den internete fazla yükleniyorsa oda kısabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:

Şu an ben de aynısını yaşıyorum. FIFA 24 yükleniyor normalde Sn'de 10 MB yüklerken şu an 700 KB'yi geçmiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu an bende aynısını yaşıyorum. FIFA 24 yükleniyor normalde sn de 10 MB yüklerken şu an 700 KB'yi geçmiyor.

Çok can sıkıcı ya, son 1 haftadır böyle Steam kafayı yedirtiyor.

Steam üzerinden sunucu değiştirmeyi denediniz mi?

Bir bende var sanıyordum. TL'den sonra yavaşlatma yapmıyorlardır umarım. Geçen gün oyun indiriyordum 1.000 Mbps fiber kullanıyorum 40 MB'ı geçmiyordu.

Geri
Yukarı