Steam'den Max Payne 3 alınır mı?

Vallahi dolar gün geçtikçe artarken Max Payne 2'yi sevdiyseniz 3'üde seversiniz sanırım ben cok beğenerek oynamıştım 3'ü.

Vallahi dolar gün geçtikçe artarken Max Payne 2'yi sevdiyseniz 3'üde seversiniz sanırım ben cok beğenerek oynamıştım 3'ü.
Max Payne 2'yi iki kere oynadım, bir kez bitirdim. Güzel bir oyun, oyunu almayı da düşünüyordum. Grafikler vs çıktığı yıla göre iyi sanırım, mekanik veya optimizasyonla ilgili sıkıntı yaşadınız mı?

Max Payne 2'yi iki kere oynadım, bir kez bitirdim. Güzel bir oyun, oyunu almayı da düşünüyordum. Grafikler vs çıktığı yıla göre iyi sanırım, mekanik veya optimizasyonla ilgili sıkıntı yaşadınız mı?

3050 Ti'li laptopumda en yuksek ayarlarda bir kere bile FPS düşmesi yememiştim grafikleri bana göre eh işte ama optimizasyonu iyidir.

Hocam Max Payne 2 den sonra grafikler zaten çok daha iyi gelir. Aksiyonu daha bol bir oyun. Alın gitsin pişman etmez.

Max Payne 2'yi 5-6 yıl önce oynamıştım, sevdiğim bir yapımdır. Steam'den $6'a Max Payne 3 alınır mı? Max Payne 2 gibi sarar mı? Alınır mı?

Alınır hikayesi zayıf olsa da oynanış ve vuruş hissi olarak tatmin edecektir tadı damağımda.

Geri
Yukarı