Steam'den Max Payne 3 için Social Club yüklenir mi?

m33

Hectopat
Daha fazla  
Az önce oyunu aldım ama çok sorun yaşayan gördüm. Social Club'e üye oldum. Oyun yüklenince Social Club ile mi giriş yapmak gerekiyor? Windows 8.1 kullanıyorum, sorun yaşar mıyım? Daha önce korsan almıştım loading ekranını geçemiyordum. Ben genel olarak Rockstar Games'in oyunlarını ne zaman yüklesem korkuyorum da. Daha önce de hiç Online oynamadım, key mi gelecek? Online nasıl oynayabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Steam üzerinden aldıysan Social Club'a gerek yok. Windows 8.1 ile sorun yaşamazsın.

Evet, direk oynayabilirsin. Oyunu hiç oynamadım, Online ile ilgili yorum yapamayacağım.

Max Payne 3'ü bitirdikten sonra oyunu silmeden bir online'a bakayım dedim.
Girdiğimde sadece 1 tane oynanan maç vardı. Onda da 4 kişi falan vardı.
Oyun eskidiği için online'ı fazla yok. Ama oynaması çok zevkli.

Son düzenleyen: Moderatör:
Max Payne 3'ü bitirdikten sonra oyunu silmeden bir online'a bakayım dedim.
Girdiğimde sadece 1 tane oynanan maç vardı. Onda da 4 kişi falan vardı.
Oyun eskidiği için online'ı fazla yok. Ama oynaması çok zevkli.
Oyunu yükledim ama giriş ekranında kalıyorum. Social club üyelik açmıştım o hesabı giriyorum ama hata veriyor ingilizcem yok. Giriş ekranında ne yapmam lazım?

Bende sorun çıkmadı. Ne yapacağımı bilemiyorum. Fakat sorunun ss'ini atarsan yardımcı olurlar.

Oyunu yükledim ama giriş ekranında kalıyorum. Social club üyelik açmıştım o hesabı giriyorum ama hata veriyor ingilizcem yok. Giriş ekranında ne yapmam lazım?
Belki hesabı E-Mail üzerinden aktif hale getirmemişsinizdir. Bir bakın derim. Social Club girişi yapmadan girilmiyor yanlış hatırlamıyorsam.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı