Steam'den mobil ödeme ile bir şey alınmıyor mu?

244012

Hectopat
Makaleler
7
Mobil ödeme ile almaya çalıştığımda bu yazı çıkıyor. Sizde de var mı? Varsa yakın zamanda mı böyle oldu? Ne zaman düzeleceğine dair bilgi var mı?

Ekran görüntüsü 2020-10-30 205210.png

Birkaç hafta önce baktığımda da aynen böyle yazıyordu. Birkaç yıl önce mobil ödemeyle alabiliyordum. Banka veya kredi kartınız yoksa ininal kart ile ödeme yapabilirsiniz. Ben öyle yapıyorum. Bazı anlaşmalı bankalardan da bakiye yüklemek ücretsiz.

Birkaç hafta önce baktığımda da aynen böyle yazıyordu. Birkaç yıl önce mobil ödemeyle alabiliyordum. Banka veya kredi kartınız yoksa ininal kart ile ödeme yapabilirsiniz. Ben öyle yapıyorum. Bazı anlaşmalı bankalardan da bakiye yüklemek ücretsiz.
Telefondaki para ile bir şeyler almak istedim ama buradan mümkün değil galiba? Başka yerler var mı?

Bizim malum telekomünikasyon şirketlerimiz fahiş ücretler istediğinden dolayı Steam mobil ödemeyi bir süreliğine iptal etti ne zaman düzelir bilmiyorum. Başka e-pin satan internet siteleri mobil ödeme alıyor diye biliyorum oyunfor, bynogame, durma play vs. gibi siteleri deneyebilirsin ama onlarda komisyon alacağından dolayı zarara girebilirsin.

Telefondaki para ile bir şeyler almak istedim ama buradan mümkün değil galiba? Başka yerler var mı?

GameSatış diye bir site var ben daha önce almıştım güvenilir site mobil ödeme var. Ama şu an baktım mobil ödemede 30 TL'lik bakiye için 60 TL istiyorlar. Veririm diyorsanız oradan alabilirsiniz. Benim bildiğim başka site yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı