Steam'den Oyun Almak Güvenilir midir?

Kardeşim Steam dolandırıcılık konusunda şüphelenebileceğin siteler listesinde bile olmamlı ; tamam kazıkçılar ama kesinlikle dolandırıcı değiller.

Madem öyle yapacak bir şey yok o zaman ama en azından şunu söyleyebilirim. İninal kart alma banka hesabı açtır onun yerine 2 sene kadar önce Origin üzerinden Battlefield 4 almaya çalışmıştım ancak içerisinde yeterli miktar olmasına rağmen para çekmiyordu. Sonrada öğrendim Origin Euro üzerinden alışveriş yaptığı için İninal parayı çevirip Euro olarak işlem yapamıyormuş. Belki düzeltmişlerdir ancak almadan önce bir kontrol et derim. İki sonra Origin veya başka bir yerden bir şey almak istersen sorun çıkarabilir.
Ailemi ikna edemedim falan demiş hocam. Belli ki daha 18 yaşında olmayan bir kardeşimiz.

Tabii ki de güvenilir. Senelerdir oyuncuların hiç şüphesiz güvenebileceği bir platform. Güven olarak şüpheye düşeceğin sitelerin/platformların listesinin en altında olsun hep.

CS:GO'da bi ara 21 seviye olup prime terfisi alınca eşleştirme pek sağlıklı olmaz muhabbeti vardı ne kadar doğru bilmiyorum.

Ailemi ikna edemedim falan demiş hocam. Belli ki daha 18 yaşında olmayan bir kardeşimiz.
18 olmasına gerek yok bazı bankalar açabiliyor bildiğim kadarıyla. Lisedeyken yaz tatilden çalışan arkadaşım açmıştı her yaz aynı yerde çalışıyor oradan biliyorum. Hatta yukarıda bahsettiğim Origin alışverişimi İninal çekmeyince onun kartından yapmıştım.

18 olmasına gerek yok bazı bankalar açabiliyor bildiğim kadarıyla. Lisedeyken yaz tatilden çalışan arkadaşım açmıştı her yaz aynı yerde çalışıyor oradan biliyorum. Hatta yukarıda bahsettiğim Origin alışverişimi İninal çekmeyince onun kartından yapmıştım.
Aile izni gerekiyor diye biliyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı