Steam'den Oyun Almak

SinnerRose

Hectopat
Yer
Tavşanlı\Kütahya
Daha fazla  
Arkadaşlar şimdi Steam'den oyun alsam her bilgisayara aldığım oyunu yükleyebiliyor muyum? Arkadaşlarla para toplasak oyun alsak hepimizin bilgisayarında yüklesek olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Olmaz. Bir hesabı bir bilgisayar kullanabilir. Yani sen kendine bir oyun alsan ve arkadaşlarının bilgisayarında steam hesabınla giriş yapıp onlara da aynı oyunu yüklesen sadece sen oynayabilirsin. 10 kişi birden aynı hesaptan oyun oynayamaz.

Bir hesapta satın alınan oyun sadece bir kişi tarafından kullanılabilir. Aynı anda o oyunu herkes oynayamaz.
Her arkadaşın bir Steam hesabı açıp o oyundan satın alması gerekiyor.

Hepiniz aynı anda giremezsiniz. Örneğin benim hesabımda A ve B oyunları var. Hesabımı arkadaşıma verdim diyelim. Arkadaşım A veya B oyununa girdiğinde beni atar veya arkadaşımda hata verir. Yani kısacası olmaz.

Arkadaşlar şimdi Steam'den oyun alsam her bilgisayara aldığım oyunu yükleyebiliyor muyum? Arkadaşlarla para toplasak oyun alsak hepimizin bilgisayarında yüklesek olur mu?
Onun yerine hepiniz oynamak istediğiniz oyunları seçip, her biriniz ayrı ayrı alın. Dönüşümlü olarak oyunları sırasıyla bitirerek oynayın.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı