Steam'den oyun önerisi

Seriyi oynamayı isterim ama bütün bölümler çok ciddi paraya geliyor, yani neredeyse RDR 2 ile kapışacak kadar pahalı. Belki çok çok indirime girerse düşünebilirim hocam.

Hocam oyunları almışsınız ama yine de söyleyeyim belki şu anda veya alacağınız zaman işinize yarar. TWD alacaksanız sezon sezon değil de The Walking Dead: The Telltale Definitive Series almanızı öneririm. Her türlü daha uyguna geliyor. İndirimde ise 45-50 arası oluyordu. İçinde bütün sezon ve DLC'ler bulunmakta. Şahsen ben aldım her kuruşuna kadar tavsiye edebileceğim bir oyundur.

Hocam oyunları almışsınız ama yine de söyleyeyim belki şu anda veya alacağınız zaman işinize yarar. TWD alacaksanız sezon sezon değil de The Walking Dead: The Telltale Definitive Series almanızı öneririm. Her türlü daha uyguna geliyor. İndirimde ise 45-50 arası oluyordu. İçinde bütün sezon ve DLC'ler bulunmakta. Şahsen ben aldım her kuruşuna kadar tavsiye edebileceğim bir oyundur.

İstek listeme ekledim, kış indirimlerinde düşünebilirim. Teşekkürler hocam.

Hades'i görünce aklıma Curse of The Dead Gods geldi. O da indirimde. Rogue-lite seviyorsanız kaçırmamanız gereken bir oyun. Bence Hades'ten daha iyi.
Hocam Curse of The Dead Gods için bazıları 10 saatten sonra sarmıyor, tekrar ediyor diyor. Almayı düşünüyordum ne dersiniz sizce bu fiyata alınır mı? 55 TL.

Hocam Curse of The Dead Gods için bazıları 10 saatten sonra sarmıyor, tekrar ediyor diyor. Almayı düşünüyordum ne dersiniz sizce bu fiyata alınır mı? 55 TL.

Roguelike oyunları genel olarak tekrar ediyor zaten. Bu konuda hemfikirizdir umarım. Önemli olan o tekrarın sıkıp sıkmadığı. Yalan söylemeyeceğim, Dead Cells'teki tekrar beni epey sıkmıştı. Curse of The Dead Gods biraz daha eğlendirdi. Öneririm ama sıkıla da bilirsiniz. Eğer ASCII tarzı bir Roguelite (Roguelite diyorum ama biraz hibrit bir oyun. İsteğe bağlı olarak roguelike veya roguelite olarak oynanabiliyor. Permadeath isteğe bağlı.) arıyorsanız Caves of Qud öneririm. O oyunu oynadıktan sonra görselliğin her şey olmadığının farkına vardım. Nethack fanları için biçilmiş kaftan.

Geri
Yukarı