Steam'den oyun önerisi

Stenq

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Rx 570 4gb
i3 9100f 3 çekirdek 3.60ghz
msi h310m pro vdh plus
Selam arkadaşlar, Steam'de 3 oyun arasında kaldım. Hangisi alayım sizce?
-Mafia Trigoly
-Watch Dogs2
-Far Cry 5 (veya 4)
Sizce hangisi almaılıym? Başka fikriniz varsa söyleyin.

-Mafia Trigoly
-Watch Dogs2
-Far Cry 5 (veya 4)
Mafia Trilogy
Far Cry 5 Gold edition al.

Far cry 5 Gold alırsan FC 3 hediye gelir . Mafia serisi zaten her kütüphanede olmalı bence.

Mafia kesinlikle alınmalı. Far Cry iyi seridir ama Mafia varsa ortada Far Cry bir hiçtir. Watch Dogs alınmaz. Mafia trilogy alın.

Eyvallah sağ olasın

Mafia Trilogy
Far Cry 5 Gold Edition al.

Far Cry 5 Gold alırsan FC 3 hediye gelir. Mafia serisi zaten her kütüphanede olmalı bence.

Sağ olun hocam zaten Far Cry 3 almıştım, şimdi iade ettim gelen parayla Far Cry 5 alacağım ve yanına Mafia trigoly alacağım

Eyvallah sağ olasın

Sağ olun hocam zaten Far Cry 3 almıştım, şimdi iade ettim gelen parayla Far Cry 5 alacağım ve yanına Mafia trigoly alacağım
Hayırlı olsun hocam o zaman .

-Mafia Trigoly
-Watch Dogs2
-Far Cry 5 (veya 4)
Amacınız uzun zaman geçirmek ve oynamak ise, tercihiniz ona göre değişir bence. Mesela Watch Dogs 2 ve Far Cry 5 açık dünya oyunudur ve özellikle Watch Dogs uzun saatler oynanabiliyor diye okumuştum. Mafia oyunları kısa sayılabilecek sürelerde bitiyorlar.

Amacınız uzun zaman geçirmek ve oynamak ise, tercihiniz ona göre değişir bence. Mesela Watch Dogs 2 ve Far Cry 5 açık dünya oyunudur ve özellikle Watch Dogs uzun saatler oynanabiliyor diye okumuştum. Mafia oyunları kısa sayılabilecek sürelerde bitiyorlar.
30 saatte Mafia serisinden alabileceğin zevki Watch Dogs'da 200 saatte alamazsın ama.

30 saatte Mafia serisinden alabileceğin zevki Watch Dogs'da 200 saatte alamazsın ama.
O da kişiden kişiye göre değişir. Kimin ne tür oyun sevdiğine bağlı. Mesela ben Dead Cells aldım, çok övüldüğü için biraz bakayım dedim ama 1 saat oynamaya katlanamadım, çünkü tiksindim resmen.
Ama Stardew Valley'i çok sevmiştim mesela.
Siz Mafia'dan çok keyif aldınız diye herkes aynı keyfi alacak diye bir durum olmadığını da düşünmeniz gerekir.

Yeni konular

Geri
Yukarı