Steam'den Oyunu Temelli Kaldırma

Toprak Berke

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Herkese merhaba. Steam'den herhangi bir oyunu tamamen silebiliyormuşuz. Ben H1Z1 almıştım önceden ama sürekli G32 hatası alıyordum (hesap vs. unutmuştum ticket attım ayrıca ama feedback yapılmadı.) Ben oyunu tamamen Steam'den kaldırıp yeniden alsam her şeyim sıfırlanır mı? Ben sıfırlanmasını istiyorum çünkü oyunu bu sebepten ötürü açamıyorum. Yardımlarınızı bekliyorum.

Oyunu kütüphanenden kaldırıp geri alabilirsin evet fakat bu yaptığın oyunu silip tekrar yüklemekten farksız.

Oyunu tamamen kaldırma diye bir şey yok. Nasıl kaldırdıysan aynı şekilde hesaba geri getirebiliyorsun.

Tamamen silme işlemini sadece valve yapabiliyor.

G32 sadece bir oyun sorunudur, mağaza ya da kütüphane sorunu olsa işe yarabilirdi ki öyle bir şey olması imkansız.

Senin bilgilerin H1Z1 Database inde saklanıyor yani silip tekrat alsanda Steam ID'in aynı ve oyunda kaldığın yerden devam ediyorsu ;)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı