Steam'den para kazanma

Çok bir fark olucanı zannetmiyorum 1 haftadan

Şöyle boş şeylerle uğraşıcağınıza 2-3 gün bir yerde çalışın, bu yöntemle 3-4 ayda kazanıcağınız parayı alırsınız zaten, harcadığınız zamana emeğe yazık, hiç bir mantığı yok.

Dostum buna karışamazsın belki engelli bir dostumuz varda çalışamıyor ya da bu ortamlarda çok küçük kardeşimiz var bu yaşta neden çalışsınki çocuk hiçbir çaba sarf etmeden para kazanıyosun en azından bununla git GTA 5 al falan demiyoruz sana küçük fiyatlı oyun istersen alırsın hiç uğraşmadan kolayca

Teşekkürler.

İndirimler varken deneyeyim Bi diyip zarar etmiş miyimdir

Dosya Ekleri

• Screenshot_20220101-232420_Idle Daddy.jpg
    49,5 KB · Görüntüleme: 68
Şu ana kadar yüzlerce oyundan kart düşürdüm. Öyle aman aman bir kâr yok. Varsa da bir kaç lira. Uğraşmaya değmez.
Nasıl değmez hocam, ben dün gece yaptım 9.23 tllik oyun aldım 33 küsur lira kar elde ettim, hatta kartların hepsini de satmadım,
İndirimler varken deneyeyim Bi diyip zarar etmiş miyimdir
Bence fazlasıyla kar elde etmişsindir, bişi soracaktım kart seviyesi (normal/parlak) steam seviyesine göre mi düşüyor? Seviye ne kadar yüksek olursa o kadar seviyeli kart mı düşüyor?

Rage Wars'tan parlak kart düşürdüm 30-40 TL'ye satacağım, normal kartları da 1,2 TL'ye satıyorum ayrıca.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…