Steam'den para kazanma

Bu oyunlarda, oyunun değerinden fazla kart düştü bende. Tabii bu 1 hafta önceydi. Şimdi ne durumda kart fiyatları bilmiyorum. Pazardan kontrol edip alabilirsiniz.

Çok bir fark olucanı zannetmiyorum 1 haftadan

Şöyle boş şeylerle uğraşıcağınıza 2-3 gün bir yerde çalışın, bu yöntemle 3-4 ayda kazanıcağınız parayı alırsınız zaten, harcadığınız zamana emeğe yazık, hiç bir mantığı yok.

Şöyle boş şeylerle uğraşıcağınıza 2-3 gün bir yerde çalışın, bu yöntemle 3-4 ayda kazanıcağınız parayı alırsınız zaten, harcadığınız zamana emeğe yazık, hiçbir mantığı yok.

Dostum buna karışamazsın belki engelli bir dostumuz varda çalışamıyor ya da bu ortamlarda çok küçük kardeşimiz var bu yaşta neden çalışsınki çocuk hiçbir çaba sarf etmeden para kazanıyosun en azından bununla git GTA 5 al falan demiyoruz sana küçük fiyatlı oyun istersen alırsın hiç uğraşmadan kolayca

Merhaba arkadaşlar. Bugün sizlere nasıl Steam'den para kasılır onu göstereceğim. Öncelikle bu bedavaya olan bir şey değil ilk başta bunu bir söyleyeyim burada göstereceğim şey para katlama. Öncelikle yapacağımız şeyden bahsedeyim arkadaşlar. Steam'den bir paralı oyun aldınızda o oyunu oynadıkca size kart veriyor. Bu kartlarında belirli bir değeri var mesela bir kart düşer 3 TL 4 TL olabilir ya da 30 kuruş. Bunların sabit bir fiyatı yoktur. 1 oyundan Max 3-4 kart düşer oyunun bütün kartlarını düşüremezsiniz ya da oyunu aldınız kartları da topladınız iade ettiniz öyle bir şey yok boşa yapmayın. Steam'de 2 saatten fazla saattiniz varsa bir oyunda kart düşer bedava hiçbir oyundan kart düşmez.

Şimdi gelelim nasıl yapacağımıza öncelik telefondan isterseniz iddle daddy PC'den isterseniz Idle Master adlı uygulamarı indiriyoruz sonra ise bize oyun gerek ilk önerim Zup serisi ile başlamanız özellikle bu indirim döneminde kesinlikle tavsiye ediyorum kâr sağlarsınız.

Steam'den kâr sağlıcağınız bazı oyunlar.
Zup serisi.
Once in yaissor.
Fly o'clock (fazla kâr sağlamıyor 5-6 kuruş)
Rage wars (olmazsa olmaz)
Over the dream.
Hentai girl.
Midnight carnival.
Şimdilik bunlar kâr sağlar size ileride güncelleyeceğim. Ürünlerin kart fiyatlarını falan gösteren site burası gerçekten işinize yarayacaktır: Badge Pricelist :: Steam Card Exchange
+ Olaraktan Steam'den yine para kazanmak isterseniz Steam'den magzaya girin ve orada oylama kısmı var oradan her oylamaya 1 kart düşürebilirsiniz 10 tane var zaten 2-3 TL kasabilirsiniz tam bilmiyorum. Not: Yanlışım varsa lütfen düzeltin.
Teşekkürler.

İndirimler varken deneyeyim Bi diyip zarar etmiş miyimdir 😀

Dosya Ekleri

• Screenshot_20220101-232420_Idle Daddy.jpg
    Screenshot_20220101-232420_Idle Daddy.jpg
    49,5 KB · Görüntüleme: 68
Şu ana kadar yüzlerce oyundan kart düşürdüm. Öyle aman aman bir kâr yok. Varsa da bir kaç lira. Uğraşmaya değmez.
Nasıl değmez hocam, ben dün gece yaptım 9.23 tllik oyun aldım 33 küsur lira kar elde ettim, hatta kartların hepsini de satmadım,
İndirimler varken deneyeyim Bi diyip zarar etmiş miyimdir 😀
Bence fazlasıyla kar elde etmişsindir, bişi soracaktım kart seviyesi (normal/parlak) steam seviyesine göre mi düşüyor? Seviye ne kadar yüksek olursa o kadar seviyeli kart mı düşüyor?

Geri
Yukarı