Steam'den para nasıl kazanılır?

Çok mahçup ettiniz teşekkür etmek isterim instagram verebilir misiniz istememe sebebimi özelden belirteyim.

Çok mahçup ettiniz teşekkür etmek isterim instagram verebilir misiniz istememe sebebimi özelden belirteyim.
Kardeşim sebep felan istemem içimden geldi almak istiyorum. Zaten bunun sebebi olmaz aynı ülkede yaşıyoruz.

Koleksiyon kartları satarak kısa sürede elde edebilirsin o parayı. Ben zamanında idle master isimli bir programı kullanarak sahip olduğum bütün oyunların koleksiyon kartlarını düşürüp 100 TL'ye yakın bir para kazanmıştım. Hala daha meyvesini yiyorum o satışların.

Instagram kullanmıyorum. Üstteki mesajımı düzenledim, doğrudan hesabımın linkini ekledim.
Kral ben ekleyemiyorum hesabımın linkini vereyim çok teşekkür ediyorum. Ama sizden bir şey isteyeceğim bana para kazanmaya öğretir misin hesabımın içine biraz oyun dizmek istiyorum. Korsana yönelmeden :) bol bol oyun oynarız inşallah.
Kardeşim sebep felan istemem içimden geldi almak istiyorum. Zaten bunun sebebi olmaz aynı ülkede yaşıyoruz.
Bekliyorum sosyal medya hesabınızı verirseniz sevinirim :)

Kral ben ekleyemiyorum hesabımın linkini vereyim çok teşekkür ediyorum. Ama sizden bir şey isteyeceğim bana para kazanmaya öğretir misin hesabımın içine biraz oyun dizmek istiyorum. Korsana yönelmeden :) bol bol oyun oynarız inşallah.

İstek gönderdim.

Instagram kullanmıyorum. Üstteki mesajımı düzenledim, doğrudan hesabımın linkini ekledim.
Para kazanmayı istememdeki en büyük 2. Sebep rainbow six siege oyunu onun için para biriktirmem istiyorum 7. Sınıftan beri oynamak isterdim sistem var para yok şimdi 10. Sınıf olduk :) onun için kazanmak istiyorum bir de bu iki oyun hayalimdi payday ve r6

Yeni konular

Geri
Yukarı