Çözüldü Steam'den RDR 2 satın alındı fakat YOPmail hesabına doğrulama linki gelmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

hayaletotuu

Decapat
Fakat YOPmail hesabıma doğrulama linki gelmiyor. Ben de farklı bir hesap açıp Hotmail hesabımla giriş yapmaya çalışıyorum hesap değiştir dediğim halde hala YOPmail hesabımla giriş yaptırmaya çalışıyor. Bunun çözümünü bilen var mı?

1.png

2.png

3.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Sorunu mail atmadan uzun uzun araştırarak halledebildim. Siz saçma demeye devam edin YOPmail'ime de doğrulama kodu geldi. Eğer aynı durumla karşılaşan arkadaşlarım size screenshot atarak anlatacağım. İlk başta Google'a Rockstar Games destek yazıp 1. resimde ki oyunları değil Social Club logosu olana tıklayıp oradan 2. resimde Social Club hesaba tıklayıp 3. resimde olan email doğrulamayı seçin ve giriş yaptıktan sonra mailinize doğrulama kodu geliyor. Sizin o saçma dediğiniz şey sorunu ben hallettim yardımcı olamadınız ama yine de teşekkür ederim.
Steam hesabınızı yalnızca 1 Rockstar hesabıyla ilişkilendirebilirsiniz. YOPmail gibi kullan-at servisleri böyle yerlerde kullanmak anlatılamayacak düzeyde saçma.

Steam'e bağladığınız Rockstar hesabını silin ya da Rockstar'a mail atıp yardım isteyin. Onun dışında yapabileceğiniz bir şey göremiyorum.

Sorunu mail atmadan uzun uzun araştırarak halledebildim. Siz saçma demeye devam edin YOPmail'ime de doğrulama kodu geldi. Eğer aynı durumla karşılaşan arkadaşlarım size screenshot atarak anlatacağım. İlk başta Google'a Rockstar Games destek yazıp 1. resimde ki oyunları değil Social Club logosu olana tıklayıp oradan 2. resimde Social Club hesaba tıklayıp 3. resimde olan email doğrulamayı seçin ve giriş yaptıktan sonra mailinize doğrulama kodu geliyor. Sizin o saçma dediğiniz şey sorunu ben hallettim yardımcı olamadınız ama yine de teşekkür ederim.

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    879,5 KB · Görüntüleme: 72
  • Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    66,3 KB · Görüntüleme: 67
  • Screenshot_3.png
    Screenshot_3.png
    78,1 KB · Görüntüleme: 66
Çözüm

Geri