Steam'den sepet tercihi

Arkadaşlar merhaba. Kafam inanılmaz derecede allak bullak oldu, buraya sorayım dedim, belki karar vermeme yardımcı olur. Yorumlarınızı bekliyorum. (Alacağım tek kesin oyun RDR2)
İlk sepet ve açıklama:
Bu sepet böyle kalmayabilir. Eklentiler yapabilirim fakat şu an neyi almalıyım bilmiyorum, o yüzden sepetin temel hâlini koyacağım. Mitoloji ile içli dışlıyım, o yüzden GoW güzel bir seçim olur diye düşünüyorum. Endişem şu ki Ragnarok izlediğimde ilk oyundan çok daha modern ve hızlı bir oynayış sunduğunu fark ettim. 2. oyunu izledikten sonra ilk oyuna geçersem sıkılır mıyım? Bunu yazarsanız sevinirim.

Eki Görüntüle 1841074

İkinci sepet ve açıklama:
Manyak bir Spider-Man hayranıyım. Çizgi romanları, filmleri, falanları filanları her şeyini seviyorum. Fakat bu sepeti yaparsam sadece 2 oyun almış olacağım, ki bu çok da istediğim bir şey değil. İkisi de beni uzun süre götürür fakat dediğim gibi çok sıcak yaklaşmıyorum 2 oyun alma fikrine.

Eki Görüntüle 1841080

Üçüncü sepet ve açıklama:
Bu sepete de birkaç ekleme yapabilirim. M&B: Warband oyununu severek oynadım ve oynuyorum. Fakat oyunun yıllanması kendini bariz bir şekilde belli ediyor. Yine de sabah akşam oynamadığım için az çok bana yeten bir oyun. Fakat Bannerlord oynamak istediğim bir oyun ve diğerleri kadar olmasa da bu oyunu da alasım yok değil.

Eki Görüntüle 1841082
İlk 2 sepet, seneryosu belli, yapılabilecek ve oynanış süresi olarak çok uzun olmamakta (Her iki oyun da çok güzel). Fakat üçüncü sepet yani "Bannerlord" sana uzun saatler boyunca farklı medeniyetler ile farklı hikayeler sunabilir. Tam anlamıyla hikaye olmasada, rol yapma oyunu olduğu için eylenceli vakitler geçirebilirsin.

God of war oynadım ve tamamen bitirdim oldukça güzeldi spider mandan nefret ettiğim için ben birinci sepeti alırdım

Arkadaşlar merhaba. Kafam inanılmaz derecede allak bullak oldu, buraya sorayım dedim, belki karar vermeme yardımcı olur. Yorumlarınızı bekliyorum. (alacağım tek kesin oyun RDR2)
İlk sepet ve açıklama:
Bu sepet böyle kalmayabilir. Eklentiler yapabilirim fakat şu an neyi almalıyım bilmiyorum, o yüzden sepetin temel hâlini koyacağım. Mitoloji ile içli dışlıyım, o yüzden GoW güzel bir seçim olur diye düşünüyorum. Endişem şu ki ragnarok izlediğimde ilk oyundan çok daha modern ve hızlı bir oynayış sunduğunu fark ettim. 2. oyunu izledikten sonra ilk oyuna geçersem sıkılır mıyım? Bunu yazarsanız sevinirim.

Eki Görüntüle 1841074

İkinci sepet ve açıklama:
Manyak bir Spider-Man hayranıyım. Çizgi romanları, filmleri, falanları filanları her şeyini seviyorum. Fakat bu sepeti yaparsam sadece 2 oyun almış olacağım, ki bu çok da istediğim bir şey değil. İkisi de beni uzun süre götürür fakat dediğim gibi çok sıcak yaklaşmıyorum 2 oyun alma fikrine.

Eki Görüntüle 1841080

Üçüncü sepet ve açıklama:
Bu sepete de birkaç ekleme yapabilirim. M&B: Warband oyununu severek oynadım ve oynuyorum. Fakat oyunun yıllanması kendini bariz bir şekilde belli ediyor. Yine de sabah akşam oynamadığım için az çok bana yeten bir oyun. Fakat Bannerlord oynamak istediğim bir oyun ve diğerleri kadar olmasa da bu oyunu da alasım yok değil.

Eki Görüntüle 1841082

İlk sepete ekleyebiliosan Witcher ekle.

Henüz almadıysanız eğer GoW ve Spiderman ETail'de kod ile beraber çok iyi bir fiyata geliyor. Bence GoW ve Spiderman'i ETail'den alın.(iki oyun içinde kod aradım biraz fakat bulamadım şu anda Spiderman 280 TL GoW ise 165 TL. Biraz araştırırsanız eğer muhtemelen kod bulursunuz.)

Geri
Yukarı