Steam'den uçuş simülasyonu tavsiyesi

333657

Hectopat
Makaleler
9
Steam'de 360 liram var. X-Plane 11 alıp eklenti mi almalıyım, yoksa Microsoft Flight Simulator (2020) mu almalıyım?

Son düzenleme:
Microsoft Flight Simulator (2020) alabilirsin. Grafikler ve mekanikler muazzam. X-Plane 11 oyuncu kitlesi sanırım FSX kadar geniş değil. Bu arada FSX yine Microsoft'un simulatörüdür. Microsoft Flight Simulator ise aynı simulatörün yeni versiyonudur.

Beta tester'ı mısınız? Mekanikleri nereden biliyorsunuz? Pek de mekanikleri güzel değil fakat sırf scenery için alınır.
Yine de MFS almalısın. :D
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Beta tester'ı mısınız? Mekanikleri nereden biliyorsunuz? Pek de mekanikleri güzel değil fakat sırf scenery için alınır.
Beta tester değilim ancak YT üzerinde beta tester bir çok kanalı izliyorum. Genel olarak oyunun mekanikleri güzel ancak bazı sorunlar mevcut. Stable-release'de bu sorunların giderilmiş olacağını ön görerek yazıyorum.

Beta tester değilim ancak YT üzerinde beta tester bir çok kanalı izliyorum. Genel olarak oyunun mekanikleri güzel ancak bazı sorunlar mevcut. Stable-release'de bu sorunların giderilmiş olacağını ön görerek yazıyorum.
Bence PREVIEW BUILD yazarak insanlara simülasyon bu kadar da kötü değil, kat kat iyi olacak der gibi göz boyuyorlar.
@Grimfrost gözlerim kanadı... Her şey şahane fakat en azından kırılma olarak bir kaza efekti koysalar hoş olurdu. Direk ekran kararıyor ya da uçak hasar almıyor :I
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

BeamNG bile bu konuda daha üstün :D

Bence PREVIEW BUILD yazarak insanlara simülasyon bu kadar da kötü değil, kat kat iyi olacak der gibi göz boyuyorlar.
Haklı olabilirsin ama oyun stable olarak çıkmadan net bir yorum yapmak mümkün değil maalesef. Sana tavsiyem oyun çıkınca Xbox Game Pass al (aylık ~15TL civarında bir fiyatı vardı sanırım.) Oyunu bu şekilde kurup oynayabilirsin. Beğenirsen alırsın.

Haklı olabilirsin ama oyun stable olarak çıkmadan net bir yorum yapmak mümkün değil maalesef. Sana tavsiyem oyun çıkınca Xbox Game Pass al (aylık ~15TL civarında bir fiyatı vardı sanırım.) Oyunu bu şekilde kurup oynayabilirsin. Beğenirsen alırsın.

Pass'den haberim var. Beğenmezsem iade ederim. Fakat beğenmeyeceğim gibi değil ki 😍
@Grimfrost
Ayrıca çoğu kişi bu iniş sonrası sürtünme seslerini çatalla tabak çizilmesi şeklinde yorumluyor :)

Geri
Yukarı