Steam'den Ucuza Oyun Alma Yöntemi

Burada 6bin kişi öğrense globalde sence kaç kişi öğrenir? Çok dar bir alanı hedef gösterdin ama bu işi yapanların/yapacak olanların bir kısmı da yurt dışında ki onlar daha fazla kapsül alma potansiyeline sahip. Zarar etmezsiniz ancak daha uzun süre beklersiniz.

Ayrıca yeni sticker tasarımının cs2 içinde nasıl olacağı önemli. Albenisi düşük bir tasarım eğer oyuncular tarafından beğenilmez ve tercih edilmezse bence fiyatlar düşebilir.
Bu bilgi benim bilmediğim bir şekilde haberlere felan mı çıktı. Bilen çok insan yoktur.

Bu bilgi benim bilmediğim bir şekilde haberlere falan mı çıktı? Bilen çok insan yoktur.
Eskiden pek bilen yoktu ama son dönemlerde kriptonun moda olmasıyla bu da moda oldu maalesef.

Paris majörü ile gelecek kapsüller alınır mı hocam? Bir de ne kadar olur fiyatları?
Ben alacağım, size de almanızı öneririm ancak çıkartmaların güzel olması lazım. Eğer aşırı kötü, aşırı dandik ise o zaman kapsül almayacağım ve bütçemi operasyona saklayacağım. Fiyatı ise sürpriz, 4₺'ye alırsın 15-20₺'de kalabilir, 4₺'ye alırsın 250-300'ü bulabilir.

Son düzenleme:
Eskiden pek bilen yoktu ama son dönemlerde kriptonun moda olmasıyla bu da moda oldu maalesef.

Ben alacağım, size de almanızı öneririm ancak çıkartmaların güzel olması lazım. Eğer aşırı kötü, aşırı dandik ise o zaman kapsül almayacağım ve bütçemi operasyona saklayacağım. Fiyatı ise sürpriz, 4₺'ye alırsın 15-20₺'de kalabilir, 4₺'ye alırsın 250-300'ü bulabilir.
Operasyon için beklettiğim parayı belki bunun için harcarım operasyon için bir daha yatırırım.
Hocam operasyon zamanı size bir mesaj atarım ben en iyi yatırım ne diye :D Yoksa ben dayanamam direkt bir şeyler açarım.

Bu bilgi benim bilmediğim bir şekilde haberlere felan mı çıktı. Bilen çok insan yoktur.
Maalesef bu işi yapan kişi sayısı arttı. Youtube da bile karşıma çıkmaya başladı ki bu konuda arama çubuğuna en ufak yazı yazmadım. Oyuna haftada 1 giren kişilerin bile yatırımları var artık. Sadece yatırımı için oynayanları saymıyorum bile.

Geri
Yukarı