"Steam'den ürün anahtarı istenemedi, lütfen birkaç dakika sonra tekrar deneyin" hatası

thisisbeos

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar bugün Assassin's Creed 2 satın aldım ve oynamak için oyunu başlattığımda böyle bir hata aldım ("Steam'den ürün anahtarı istenemedi, lütfen birkaç dakika sonra tekrar deneyin"). Aradan saatler geçti ve hala bu şekilde. Bunun çözümü nedir?

resim_2021-07-08_180225.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam Ubisoft Connect'e girilmesi için bir key veriliyor ancak key bulunamamış herhalde. Beklemekten başka ne yapılır bilmiyorum.

Kütüphane'den oyuna tıklayın, "CD Anahtarı" diye bir yazı olacak, onu bulmaya çalışın. Bulduktan sonra içinde olan kodu kopyalayın. Bir kod yapıştırma ekranı olacak, onu bulup yapıştırın. Yanlış hatırlıyor olabilirim.

@377660 doğru sayılır.

@thisisbeos kütüphanedeyken oyuna sağ tık > yönet > CD anahtarları kısmında gözükmesi lazım.

Gözükmüyorsa şurada Steam programını yeniden başlatmanız ve oyun dosyalarını doğrulamanız önerilmiş:

Dediğinizi yaptım fakat yine aynı hata, "kütüphanedeyken oyuna sağ tık > yönet > CD anahtarları kısmında gözükmesi lazım." bu işlemi yapınca kod gözükmüyor, yine aynı hatayı veriyor.

Dediğinizi yaptım fakat yine aynı hata, "kütüphanedeyken oyuna sağ tık > yönet > CD anahtarları kısmında gözükmesi lazım." bu işlemi yapınca kod gözükmüyor, yine aynı hatayı veriyor.

Aklıma başka bir şey gelmiyor maalesef. Ubisoft desteği ile iletişime geçmeyi deneyebilirsiniz.

Geri
Yukarı