Steam'e ekran görüntüsü yükleme

Aeronight

Kilopat
Makaleler
6
Yer
Bolu
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 5 5600
Cooler Master MasterLiquid ML120L V2
Asus Prime B450M-K II
ASUS DUAL GeForce RTX 3060 Ti OC 8GB
XPG Gammix D35 2x8GB 3200MHz
ADATA Legend 750 500GB
Kioxia Exceria 480GB SATA 2x
ASUS TUF GAMING 650B 650W 80+ Bronze
Dostlarım oyunlarda aldığım bazı ekran görüntülerinde alt yazı var ve kötü duruyor. Altyazıları Photoshop ile sileceğim. Sildikten sonra nasıl yükleyebilirim Steam'e?

Steam ayarlarından oyun içi kısmına gelin ve altta "ekran görüntüsü kısayol tuşları" ayarı var o tuş hangisi ise oyuna girip o tuşa basın, bildirimler açıksa bildirim çıkması lazım. Sonra. Resmin üstüne basın ve sağ altta paylaş seçeneği çıkacaktır. Buraları doldurun isteğe bağlı metin kısmı

tarayıcı üzerinden steam hesabın ile oturum aç sonra bu linke gir düzenlemiş olduğun ekran görüntüsünü seç ve f12 tuşuna bas console kısmına gir bu kodu yapıştır 1 kez enter'e bas sonra ekran görüntüsünü yükle.
Kod:
$J('#image_width').val(1000).attr('id',''),$J('#image_height').val(1).attr('id',''),$J('[name=file_type]').val(5);
karışık anlatmış olabilirim bu konuda ki ilk 3 adımı yaparsan aynısı

Steam ayarlarından oyun içi kısmına gelin ve altta "ekran görüntüsü kısayol tuşları" ayarı var o tuş hangisi ise oyuna girip o tuşa basın, bildirimler açıksa bildirim çıkması lazım. Sonra. Resmin üstüne basın ve sağ altta paylaş seçeneği çıkacaktır. Buraları doldurun isteğe bağlı metin kısmı

Dostum emin misin sorumu okuduğundan?

resmin altında paylaş tuşu var zaten neden soruyorsun ki
Aynı şekilde.

tarayıcı üzerinden steam hesabın ile oturum aç sonra bu linke gir düzenlemiş olduğun ekran görüntüsünü seç ve f12 tuşuna bas console kısmına gir bu kodu yapıştır 1 kez enter'e bas sonra ekran görüntüsünü yükle.
Kod:
$J('#image_width').val(1000).attr('id',''),$J('#image_height').val(1).attr('id',''),$J('[name=file_type]').val(5);
karışık anlatmış olabilirim bu konuda ki ilk 3 adımı yaparsan aynısı
Hocam ben çizim yapmak istemiyorum ki.

Dostum emin misin sorumu okuduğundan?

Aynı şekilde.

Hocam ben çizim yapmak istemiyorum ki.

Biliyorum. Vermiş olduğum link çizim yükleme kısmına atıyor o vermiş olduğum kod ise ekran görüntüsü kısmına eklemeye yarıyor yani ekran görüntüsü yüklemiş oluyorsun o kod sayesinde.

Geri
Yukarı